Trwa ładowanie...
d45yww5
Gadżety

Płyta indukcyjna Miele ze strefą WOK

Najnowsza płyta indukcyjna Miele KM 6356 została zaprojektowana z myślą o amatorach orientalnych smaków. Wyposażona jest w panel dostosowany do znanej z kuchni Państwa Środka głębokiej patelni typu WOK o stożkowym dnie. Taką też patelnię otrzymujemy w zestawie razem z płytą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Płyta indukcyjna Miele ze strefą WOK
(Materiały prasowe)
d45yww5

Specjalnie wyprofilowany wklęsły panel płyty KM 635. doskonale pasuje do patelni typu WOK. Dzięki zastosowaniu funkcji Booster płyta rozgrzewa się w mgnieniu oka, co zwiększa komfort gotowania. Dodatkowo, specjalna strefa PowerFlex osiąga za sprawą funkcji TwinBooster moc aż 7,4 kW. Główną zaletą tej strefy jest elastyczność - aktywna powierzchnia grzania automatycznie dostosowuje się do powierzchni naczyń. W sumie mamy do dyspozycji 4 strefy.

Płyta sterowana jest za pomocą przycisków sensorycznych. Możemy w niej swobodnie rozszerzyć pole grzewcze, włączyć funkcję podtrzymywania ciepła, czy też ustawić Timer lub minutnik. Producent pomyślał także o bezpieczeństwie i najnowszą płytę indukcyjną wyposażył we wskaźnik zalegania ciepła, blokadę zmiany ustawień, czy zabezpieczenie przed dziećmi.

Cena: około 13 000 zł.

Płyty indukcyjne w atrakcyjnych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

d45yww5

Podziel się opinią

Share

d45yww5

d45yww5
Więcej tematów