Trwa ładowanie...
gadżety

Pixie Clips ekspres, który posiada własną garderobę

Większość z nas (nie tylko kobiety) potrzebuje od czasu do czasu coś zmienić – nie tylko we własnej szafie, ale również w nastroju i wyglądzie osobistym.

Share
Pixie Clips ekspres, który posiada własną garderobę
Źródło: amazon.uk
d3ax0ns

Firma Nespresso postanowiła podążać za trendem personalizacji i stworzyła ekspres do kawy z wymiennymi panelami bocznymi, który łatwo dopasujesz do swojego nastroju lub do najnowszych trendów wzorniczych. Za pomocą jednego kliknięcia, urządzenie może szybko zmienić swój wygląd.

Do wyboru mamy aż 9 paneli: od słonecznej Toskanii, przez matową czerwień aż po szachownicę w stylu Art - Deco.

Firma Nespresso zadbała również o wnętrze urządzenia. Pixie Clips pozwala na przygotowanie idealnego espresso za naciśnięciem jednego przycisku. Urządzenie wytwarza 1. barów ciśnienia oraz posiada pojemnik na zużyte kapsułki, które pomieści od 9 - 11 kapsułek. Ekspres jest również bardzo energooszczędny, gdyż po 9 minutach bezczynności się wyłącza. Urządzenie posiada także schowek na kabel, dzięki czemu nie będzie plątać się na stole.
Pixie Clips umożliwia przygotowanie dwóch wielkości kawy - espresso oraz lungo. Ponadto posiada składaną podstawkę, którą łatwo dopasować do filiżanki czy też szklanki do latte.

d3ax0ns

Ekspres do kawy firmy Nespresso można kupić już za 59. zł w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i neonowym różu oraz czarnym i neonowym żółtym. Ponadto możemy dokupić wymienne panele w różnych barwach i o różnych teksturach. Ceny wymiennych paneli zaczynają się od 65 zł.

d3ax0ns

Podziel się opinią

Share
d3ax0ns
d3ax0ns
Więcej tematów