Trwa ładowanie...
d4avbyw
CHIP
Internet

Pinterest już po polsku. Co to jest i komu się przyda?

Pinterest to strona, gdzie dziesiątki milionów ludzi na całym świecie szukają inspiracji i na której planują swoją przyszłość. Teraz została przetłumaczona na język polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co to jest Pinterest?
Co to jest Pinterest? (Materiały prasowe)
d4avbyw

Co to jest Pinterest?

Pinterest to amerykańska firma zajmująca się aplikacjami społecznościowymi i aplikacjami mobilnymi. Najważniejszym jej podmiotem jest serwis Pinterest.com umożliwiający zapisywanie i przeglądanie obrazów oraz plików GIF i wideo. Najczęściej wykorzystywany jest w poszukiwaniu inspirujących grafik, z których korzystają już miliony ludzi na całym świecie.

Serwis pozwala między innymi tworzyć listy życzeń, planować urządzanie swojego domu, szukać inspiracji do podróży czy odkrywać nowe przepisy kulinarne. Na Pintereście ludzie mogą śledzić Pinnersów mających podobne zainteresowanie i odkrywać kreatywne pomysły do wykorzystania podczas codziennych zajęć lub kiedyś w przyszłości. Pinnersi mają dostęp do ogólnoświatowego zbioru wizualnych treści opartych na kategoriach, które ich najbardziej interesują.

Serwis dostępny jest pod adresem www.pinterest.com lub jako aplikacja w sklepach App Store i Google Play.

d4avbyw

Ben Silbermann, Evan Sharp oraz Paul Sciarra założyli Pinterest w marcu 201. roku. W ciągu ostatniego roku, Pinterest uruchomił swoje wersje w ponad 20 językach, a dalsze tłumaczenia planowane są na 2014 rok. Dziś udostępniona zostaje wersja w języku polskim, zarówno strony internetowej, jak i aplikacji dla iOS-a i Androida.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Takiej przeróbki w Photoshopie jeszcze nie widzieliście"

d4avbyw

Podziel się opinią

Share

d4avbyw

d4avbyw
Więcej tematów