Trwa ładowanie...
d4dvbx3
CHIP

Pierwsze konkretne informacje o smartfonie Amazonu

O smartfonie firmy Amazon mówi się już od dłuższego czasu i wygląda na to, że już w tym roku przestaniemy plotkować, a zaczniemy mówić o konkretach. Urządzenie jest ponoć szykowane na premierę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsze konkretne informacje o smartfonie Amazonu
(Materiały prasowe)
d4dvbx3

Ming-Chi Kuo, analityk, który wsławił się już podawaniem sprawdzonych informacji na temat przyszłych produktów Apple’a, tym razem ma kilka konkretnych informacji na temat smartfonu firmy Amazon. Urządzenie ma się pojawić w przeciągu 3-6 miesięcy na rynku. Na początku będzie sprzedawane wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, w tym samym modelu biznesowym, co czytniki i tablety Kindle.

Produkcja urządzenia ma ruszyć w drugim kwartale bieżącego roku. Urządzenie ma zostać wyposażone w sześć aparatów. Podstawowy służy do robienia zdjęć, przedni do wideorozmów i cztery dodatkowe do obsługi urządzenia za pomocą gestów.

Smartfon ma być wyposażony w procesor Snapdragon 801. 4,7-calowy wyświetlacz o gęstości pikseli 300-320 ppi, 13-megapikselowy aparat Sony, dodatkowe aparaty Primaxu i baterię o pojemności 2000-2400 mAh.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Microsoft daje 100 dolarów za przesiadkę z XP na Windows 8"

d4dvbx3

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d4dvbx3

d4dvbx3