Trwa ładowanie...
d4cyrpo

Pierwsza w Polsce aplikacja na zegarek Apple Watch

Doczekaliśmy się pierwszej polskiej aplikacji, którą użytkownicy inteligentnych zegarków od Apple mogą zainstalować na swoich urządzeniach. Do App Store trafiła bowiem aplikacja poświęcona życiu gwiazd - Pudelek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsza w Polsce aplikacja na zegarek Apple Watch
(Grupa WP)
d4cyrpo

Funkcjonalność aplikacji Pudelek na Apple Watch jest w pełni dostosowana do specyfiki tego urządzenia i stanowi uzupełnienie aplikacji dostępnej na iPhonie. Została stworzona, by dostarczać w czasie rzeczywistym aktualności ze świata gwiazd niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik.

_ Pudelek, jako jeden z najlepiej "umobilnionych" serwisów w polskim internecie, cały czas musi nie tylko gonić trendy, ale także je wyznaczać. _ – mówi Piotr Rytel, Product Manager Obszaru Mobile Grupy WP. – _ Smartwatch nadaje nowy wymiar konsumpcji treści; użytkownik ma je pod ręką cały czas, nie odrywając uwagi od bieżących czynności. Odbiór treści jest bardziej naturalny i mniej czasochłonny, bo bardziej wkomponowany w bieżący cykl dnia użytkownika _ –. dodaje Rytel.

Interfejs aplikacji jest w pełni intuicyjny, całość nawigacji odbywa się za pomocą ekranu dotykowego zegarka, umożliwiając m.in. przewijanie listy najświeższych artykułów oraz przeglądanie stron artykułowych (w skróconej formie). Widok „Glance” pozwoli na najszybszy dostęp do aktualnych treści, a powiadomienia sprawią, że użytkownik będzie zawsze na bieżąco. Dla jeszcze większej wygody użytkowników, aplikacja oferuje opcję kontunuowania rozpoczętej na Apple Watch aktywności na iPhonie i przeczytania pełnej treści newsa, który został otwarty na smartwatchu.

d4cyrpo

Podziel się opinią

Share

d4cyrpo

d4cyrpo
Więcej tematów