Trwa ładowanie...
d2suq5e
CHIP

Pierwsza Lumia na dwie karty SIM

Bloger @evleaks dotarł do zrzutów z ekranu nowego, jeszcze niewydanego na rynek Windows Phone'a. To, co jest w nim zupełnie nowego, to dwa kafelki z symbolem telefonu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsza Lumia na dwie karty SIM
(chip.pl)
d2suq5e

Wygląda na to, że specjalistka od telefonów z dwiema kartami SIM, czyli Nokia, wprowadzi tę funkcję także do swoich smartfonów Lumia jeszcze zanim odda całkowicie swoje działania Microsoftowi. Co prawda pierwszy "dual SIM" fińskiego producenta nie będzie modelem high-endowym, ale wiadomo, że będzie obsługiwał dwie karty jednocześnie, na co wskazuje powyższe zdjęcie.

Urządzenie o nazwie Lumia 63. (i nazwie kodowej "Moneypenny") będzie opierać się na systemie operacyjnym Windows Phone 8, a wraz z nim obecne będą takie aplikacje, jak Nokia MixRadio, mapy Here oraz nowa, oficjalna aplikacja Vine dla WP.

Rozdzielczość powyższego screenu to 48. x 854 pikseli. Co ciekawe, Windows Phone 8 nie wspiera tej rozdzielczości. Nie musi to jednak oznaczać, że ów screen jest fałszywy. Taki sam współczynnik ma rozdzielczość 1280 x 720 pikseli, więc zakładamy, że Lumia 630 będzie dysponować właśnie obrazem 720p.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Zobacz jak zmieniały się ekrany w telefonach Samsunga"

d2suq5e

Podziel się opinią

Share

d2suq5e

d2suq5e
Więcej tematów