Trwa ładowanie...
CHIP

Pierwsza inteligentna opaska od Lenovo

Opaskę możemy już obejrzeć na stronie firmowej Lenovo, gdzie możemy się także zapoznać z oferowanymi przez nią funkcjami.
Share
Pierwsza inteligentna opaska od Lenovo
Źródło: Chip.pl
d3sqcml

Lenovo zaprezentowało swoją inteligentną opaskę. Możemy ją już obejrzeć na stronie firmowej Lenovo, gdzie możemy się także zapoznać z jej funkcjami.

Jedynymi ważnymi informacjami, których na razie Lenovo nie udostępniło, są data wprowadzenia na rynek i cena urządzenia. Ale i tak warto się przyjrzeć temu, co oferuje WS-B100.

SW-B100 to bardziej opaska niż smartwatch, choć jedną z jej funkcji jest oczywiście podawanie czasu, a także informowanie o nadchodzących połączeniach telefonicznych, powiadomienia o zdarzeniach w serwisach społecznościowych czy SMS-ach (wiele opasek nie oferuje tego typu możliwości). Najważniejsze są jednak informacje z zakresu zdrowotno-aktywnościowego, takie jak liczba spalonych kalorii, wykonanych kroków, przebyty dystans, praca serca. Wraz z dodatkową aplikacją (na Androida i iOS) wszystkie te dane mogą być prezentowane w formie czytelnych wykresów w ujęciu dziennym, tygodniowym albo miesięcznym.

d3sqcml

Co ciekawe, SW-B100 może być również skonfigurowana pod kątem automatycznego blokowania i odblokowywania naszego komputera, bez konieczności wpisywania jakichkolwiek haseł.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Gmail przejmuje użytkowników polskich serwisów pocztowych

d3sqcml

Podziel się opinią

Share
d3sqcml
d3sqcml
Więcej tematów