Trwa ładowanie...
d44lfxf
CHIP

Pierwsza inteligentna opaska od Lenovo

Opaskę możemy już obejrzeć na stronie firmowej Lenovo, gdzie możemy się także zapoznać z oferowanymi przez nią funkcjami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsza inteligentna opaska od Lenovo
(Chip.pl)
d44lfxf

Lenovo zaprezentowało swoją inteligentną opaskę. Możemy ją już obejrzeć na stronie firmowej Lenovo, gdzie możemy się także zapoznać z jej funkcjami.

Jedynymi ważnymi informacjami, których na razie Lenovo nie udostępniło, są data wprowadzenia na rynek i cena urządzenia. Ale i tak warto się przyjrzeć temu, co oferuje WS-B100.

SW-B100 to bardziej opaska niż smartwatch, choć jedną z jej funkcji jest oczywiście podawanie czasu, a także informowanie o nadchodzących połączeniach telefonicznych, powiadomienia o zdarzeniach w serwisach społecznościowych czy SMS-ach (wiele opasek nie oferuje tego typu możliwości). Najważniejsze są jednak informacje z zakresu zdrowotno-aktywnościowego, takie jak liczba spalonych kalorii, wykonanych kroków, przebyty dystans, praca serca. Wraz z dodatkową aplikacją (na Androida i iOS) wszystkie te dane mogą być prezentowane w formie czytelnych wykresów w ujęciu dziennym, tygodniowym albo miesięcznym.

d44lfxf

Co ciekawe, SW-B100 może być również skonfigurowana pod kątem automatycznego blokowania i odblokowywania naszego komputera, bez konieczności wpisywania jakichkolwiek haseł.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Gmail przejmuje użytkowników polskich serwisów pocztowych

d44lfxf

Podziel się opinią

Share
d44lfxf
d44lfxf
Więcej tematów