ycipk-4i9s6q
Gadżety

Piekarnik z funkcją pary, Bosch HBC34D554

Piekarnik parowy marki Bosch, poza 40. programami automatycznymi, oferuje cztery rodzaje grzania. Jednym z nich jest funkcja regeneracji, która służy do odświeżaniu makaronów, czy pizzy. Regenerację uzupełnia również program pary oraz termoobiegu połączonego z gotowaniem na parze. Do pełnej gamy funkcjonalnych rozwiązań piekarnika, należy zaliczyć także Termoobieg 3D Plus.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piekarnik Bosch HBC34D554
Piekarnik Bosch HBC34D554 (Materiały prasowe)
ycipk-4i9s6q

Kompaktowy piekarnik z funkcją pary to doskonały wybór szczególnie dla tych, którzy lubią urozmaiconą kuchnię bez dodatku tłuszczu.

Piekarnik marki Bosch, poza 40. programami automatycznymi, oferuje cztery rodzaje grzania. Jednym z nich jest funkcja regeneracji, która służy do odświeżaniu makaronów, czy pizzy. Regenerację uzupełnia również program pary oraz termoobiegu połączonego z gotowaniem na parze. Do pełnej gamy funkcjonalnych rozwiązań piekarnika, należy zaliczyć także Termoobieg 3D Plus. Funkcja ta umożliwia pieczenie jednocześnie na trzech poziomach z użyciem termoobiegu.

Piekarnik Bosch HBC34D554 (fot. Materiały prasowe)
Podziel się
ycipk-4i9s6q

O utrzymanie urządzenia w czystości dbają programy automatyczne do czyszczenia i odkamieniania. Intuicyjną obsługę zapewniają natomiast duży wyświetlacz graficzny i chowane pokrętła. Sprzęt wyposażony został również w specjalne zabezpieczenia przed uruchomieniem przez dzieci.

Cena urządzenia to 4379 zł.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4i9s6q

ycipk-4i9s6q
ycipk-4i9s6q