Qaqwqwrqw
Gadżety

Piekarnik z funkcją pary, Bosch HBC34D554

Piekarnik parowy marki Bosch, poza 40. programami automatycznymi, oferuje cztery rodzaje grzania. Jednym z nich jest funkcja regeneracji, która służy do odświeżaniu makaronów, czy pizzy. Regenerację uzupełnia również program pary oraz termoobiegu połączonego z gotowaniem na parze. Do pełnej gamy funkcjonalnych rozwiązań piekarnika, należy zaliczyć także Termoobieg 3D Plus.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piekarnik Bosch HBC34D554
Piekarnik Bosch HBC34D554 (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Kompaktowy piekarnik z funkcją pary to doskonały wybór szczególnie dla tych, którzy lubią urozmaiconą kuchnię bez dodatku tłuszczu.

Piekarnik marki Bosch, poza 40. programami automatycznymi, oferuje cztery rodzaje grzania. Jednym z nich jest funkcja regeneracji, która służy do odświeżaniu makaronów, czy pizzy. Regenerację uzupełnia również program pary oraz termoobiegu połączonego z gotowaniem na parze. Do pełnej gamy funkcjonalnych rozwiązań piekarnika, należy zaliczyć także Termoobieg 3D Plus. Funkcja ta umożliwia pieczenie jednocześnie na trzech poziomach z użyciem termoobiegu.

Piekarnik Bosch HBC34D554 (fot. Materiały prasowe)
Podziel się
Qaqwqwrqw

O utrzymanie urządzenia w czystości dbają programy automatyczne do czyszczenia i odkamieniania. Intuicyjną obsługę zapewniają natomiast duży wyświetlacz graficzny i chowane pokrętła. Sprzęt wyposażony został również w specjalne zabezpieczenia przed uruchomieniem przez dzieci.

Cena urządzenia to 4379 zł.

Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw