Trwa ładowanie...
d4lya7b

Piekarnik, w którym ugotujesz na parze: Teka HKL 970 C

Kompaktowy piekarnik konwekcyjno-parowy Teka HKL 970 C, łączący w sobie funkcje piekarnika i urządzenia do gotowania na parze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piekarnik, w którym ugotujesz na parze: Teka HKL 970 C
(Materiały prasowe)
d4lya7b

Piekarnik z funkcją pary to znakomite rozwiązanie dla tych którzy lubią się zdrowo i smacznie odżywiać. Gotowanie na parze to najlepszy sposób przygotowywania jedzenia, ponieważ pozwala ograniczyć utratę witamin i wartości odżywczych, a jednocześnie sprawia, że przyrządzane produkty zachowują naturalny smak, kolor i strukturę.

W nowym piekarniku Teka gotowanie na parze może się odbywać w temperaturach od 4. do 100°C. Poza tym urządzenie oferuje 6 funkcji grzania m.in. grill, termoobieg, grill i termoobieg oraz termoobieg i para. Ma też 3 programy automatyczne: warzywa, ryby oraz dodatki. Osiąganie rezultatów ułatwia też termosonda, która wyłącza urządzenie gdy odpowiednia temperatura wewnątrz potrawy zostanie uzyskana.

Piekarnik wyposażono w sensorowy panel sterujący i elektroniczny programator. W zestawie znajduje się 1 blacha do pieczenia, 1 perforowana brytfanna oraz pojemnik na wodę 1,4 l.

Cena: 4 800 zł.

Piekarniki - duży wybór, atrakcyjne ceny! Kliknij i sprawdź!

d4lya7b

Podziel się opinią

Share

d4lya7b

d4lya7b