Trwa ładowanie...
d3b601u
Gadżety

Pieczeń, ciasto i jogurt z... mikrofali

Nowa kuchenka mikrofalowa Samsunga zrywa ze stereotypem urządzenia do przygotowywania szybkich, niezdrowych posiłków. Dzięki zastosowanym w niej technologiom, możemy bezpiecznie przyrządzić cały szereg zdrowych i smacznych potraw.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pieczeń, ciasto i jogurt z... mikrofali
(Materiały prasowe)
d3b601u

Kuchenka MC28H5015AK dzięki zastosowanym trybom kombinacyjnym może być używana jako tradycyjna mikrofala (moc 90. W), grill (moc 1500 W) lub piekarnik konwekcyjny (moc 2100 W). Możemy także łączyć tryby, np. mikrofalę z grillem, bądź grilla z konwekcją. Ponadto, kuchenka została wyposażona w system Auto Reheat, który wybiera najlepszy tryb gotowania, w zależności od wagi produktu. Urządzenie ma także 5 trybów rozmrażania.

Oprócz standardowych programów gotowania i różnych mocy urządzenie ma także dodatkowe tryby, na przykład tryb gotowania konwekcyjnego. To rozwiązanie zapewnia równomierny obieg gorącego powietrza w komorze kuchenki. Dzięki temu nagrzewa się ona szybciej zapewniając oszczędność czasu i energii. Potrawy są równomiernie podgrzane, bez koncentracji ciepła w wybranych miejscach, jak to bywa w przypadku stosowania fal elektromagnetycznych. Ponadto, specjalne tryby w ramach opcji Healthy Cooking umożliwiają zdrowe przygotowanie ryb, warzyw i drobiu. Jeśli natomiast nie dysponujemy wystarczającą ilością czasu, możemy użyć trybu Fast Preheat i przygotować posiłek niemalże w mgnieniu oka.

Domowe słodkości z mikrofalówki

d3b601u

Kolejną r funkcją kuchenki Samsung MC28H5015AK jest funkcja Dough proof & Yogurt, czyli 5 programów do przygotowywania domowych jogurtów. Bez konserwantów, sztucznych barwników i zagęszczaczy. Dodatkowo, program ten umożliwia także przygotowanie ciasta drożdżowego.

Wnętrze mikrofali jest antybakteryjne i łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo pokryte zostało emalią ceramiczną, która jest odporna na zarysowania i zapobiega wchłanianiu zapachów.

Cena: 820 zł.

d3b601u

Podziel się opinią

Share

d3b601u

d3b601u
Więcej tematów