Trwa ładowanie...
ddzfgj4
Gadżety

Philips Multicooker - jedno urządzenie, które zastąpić ma całą kuchnię

Multicooker to wielofunkcyjne urządzenie do gotowania, smażenia, pieczenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania ryżu i makaronu, a także domowego jogurtu czy też owocowych przetworów.
Share
Philips Multicooker - jedno urządzenie, które zastąpić ma całą kuchnię
Źródło: Materiały prasowe
ddzfgj4

Multicooker to rozwiązanie dla osób zabieganych, które pomimo braku czasu na codzienne gotowanie nie chcą rezygnować z domowych posiłków. Nie potrzebuje dodatkowych naczyń i zastępuje także takie urządzenia kuchenne jak parowar czy piekarnik.

Dysponujący mocą 980. Multicooker posiada 22 ustawienia temperatury i 12 programów do gotowania, smażenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania ryżu czy makaronu, jak również pieczenia, a także przygotowania domowego jogurtu oraz owocowych przetworów.
Urządzenie posiada regulację temperatury (od 4. do 180 stopni Celsjusza) oraz czasu gotowania (od 5min. do 12 godz.). System podgrzewania 3D, odpowiedzialny za równomierne podgrzewanie, zapobiegać ma przypaleniu lub rozgotowaniu potrawy. Urządzenie posiada funkcję opóźnionego startu do 24 godzin, a do tego wyłącza się automatycznie po zakończeniu programu i przełącza na funkcję utrzymywania ciepła. Wewnętrzna misa została pokryta nieprzywierającą powłoką, którą można umyć w zmywarce.

 (fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Rekomendowana cena detaliczna Multicooker wynosi 549 PLN.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Zobacz: Na czym najtaniej gotować - gaz, kuchenki elektryczne czy indukcja?

Sprzęt AGD w atrakcyjnych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

ddzfgj4

Podziel się opinią

Share
ddzfgj4
ddzfgj4
Więcej tematów