Trwa ładowanie...
d35dlpc
Gadżety

Philips Multicooker - jedno urządzenie, które zastąpić ma całą kuchnię

Multicooker to wielofunkcyjne urządzenie do gotowania, smażenia, pieczenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania ryżu i makaronu, a także domowego jogurtu czy też owocowych przetworów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Philips Multicooker - jedno urządzenie, które zastąpić ma całą kuchnię
(Materiały prasowe)
d35dlpc

Multicooker to rozwiązanie dla osób zabieganych, które pomimo braku czasu na codzienne gotowanie nie chcą rezygnować z domowych posiłków. Nie potrzebuje dodatkowych naczyń i zastępuje także takie urządzenia kuchenne jak parowar czy piekarnik.

Dysponujący mocą 980. Multicooker posiada 22 ustawienia temperatury i 12 programów do gotowania, smażenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania ryżu czy makaronu, jak również pieczenia, a także przygotowania domowego jogurtu oraz owocowych przetworów.
Urządzenie posiada regulację temperatury (od 4. do 180 stopni Celsjusza) oraz czasu gotowania (od 5min. do 12 godz.). System podgrzewania 3D, odpowiedzialny za równomierne podgrzewanie, zapobiegać ma przypaleniu lub rozgotowaniu potrawy. Urządzenie posiada funkcję opóźnionego startu do 24 godzin, a do tego wyłącza się automatycznie po zakończeniu programu i przełącza na funkcję utrzymywania ciepła. Wewnętrzna misa została pokryta nieprzywierającą powłoką, którą można umyć w zmywarce.

(fot. Materiały prasowe)

Rekomendowana cena detaliczna Multicooker wynosi 549 PLN.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Zobacz: Na czym najtaniej gotować - gaz, kuchenki elektryczne czy indukcja?

Sprzęt AGD w atrakcyjnych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

d35dlpc

Podziel się opinią

Share

d35dlpc

d35dlpc
Więcej tematów