Trwa ładowanie...
ycipk-3noj3k

Philips HP8698 – wielofunkcyjne urządzenie do układania włosów

Philips HP8698 to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwoli przedstawicielkom płci pięknej zmieniać uczesanie do woli. Jest to pięcioczęściowy zestaw, w którym znajdziemy końcówkę o średnicy 16 mm, stworzoną do kręcenia drobnych loków, szczoteczkę do powiększania objętości fryzury, płytki do prostowania, płytki do karbowania oraz dwie spinki do spinania włosów podczas stylizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
układator do włosów Philips
układator do włosów Philips (Materiały prasowe)
ycipk-3noj3k

Kobieta zmienną jest – o tym chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Przedstawicielki płci pięknej nie lubią pokazywać się dwa razy w tej samej kreacji czy fryzurze. O ile jednak (dysponując odpowiednimi środkami finansowymi lub dużym i życzliwym gronem przyjaciółek) ubrania można zmieniać do woli, to z uczesaniem jest to trudniejsze. Raz, że trzeba mieć nie lada wyobraźnię do układania fryzur, a dwa, zgromadzić dużo potrzebnych w tym celu urządzeń. Prostownica, karbownica, suszarka, lokówka to tylko niektóre z nich.

Można także zdecydować się na sprzęt wielofunkcyjny –. takich modeli pojawia się w sklepach coraz więcej. Jednym z nowszych tego typu urządzeń jest Philips HP8698, czyli pięcioczęściowy zestaw do modelowania włosów. Znajdziemy tu końcówkę o średnicy 16 mm, stworzoną do kręcenia drobnych loków, szczoteczkę do powiększania objętości fryzury, płytki do prostowania, płytki do karbowania oraz dwie spinki do spinania włosów podczas stylizacji.

układator do włosów Philips (fot. Materiały prasowe)
Podziel się
ycipk-3noj3k

Urządzenie osiąga maksymalną temperaturę 19. stopni Celsjusza, o czym informuje dioda LED, która przestaje migać, gdy sprzęt się nagrzeje. Philips HP8698 wyłącza się automatycznie po godzinie pracy.

Cena urządzenia wynosi około 18. zł.

Anna Paczuska

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3noj3k

ycipk-3noj3k
ycipk-3noj3k