Trwa ładowanie...

Philips GC332/87 - zmienisz nastawienie do prasowania

Wielu z nas było kiedyś w sytuacji, kiedy tuż przed wyjściem okazywało się, że ubranie wymaga szybkiego odświeżenia, a rozkładanie deski do prasowania i wyjmowanie tradycyjnego żelazka zabrałoby zbyt dużo czasu. Podobnie w czasie podróży, ubrania po wyjęciu z walizki nie zawsze wyglądały idealnie. Firma Philips znalazła na to sposób - ręczny steamer do ubrań.

Share
Philips GC332/87 - zmienisz nastawienie do prasowania
Źródło: mat. prasowy
dfr5z5y

Nowy model GC332/8. Steam&Go posiada pompkę elektryczną, która działa na zasadzie ciągłego wyrzutu pary. Dzięki temu włókna w tkaninie zmiękczają i rozprostowują się, nadając ubraniom odpowiednią formę.

Steamer do ubrań firmy Philips został wyposażony w podgrzewaną płytę i funkcję 2w1 umożliwiającą prasowanie w poziomie oraz w pionie, dzięki czemu nie musimy używać deski do prasowania. Prasując w pozycji pionowej wystarczy zawiesić wieszak z ubraniem na drzwiach czy klamce, włączyć parownicę, delikatnie naciągnąć tkaninę i przykładając do niej steamer, przeciągać powoli po zagnieceniach. Jak podaje producent urządzenie nagrzewa się w mniej niż minutę.

Parownica jest również bezpieczna dla wszystkich rodzajów tkanin, nawet tych najbardziej delikatnych.

dfr5z5y

Ręczny steamer do ubrań GC332/8. jest dostępny w sieci sklepów Media Markt oraz Saturn, i można go kupić za 459 zł.

Źródło: Philips/ WP

dfr5z5y

Podziel się opinią

Share
dfr5z5y
dfr5z5y
Więcej tematów