ycipk-2eefsa

PerfectCare Elite - lekka i skuteczna stacja parowa Philips

PerfectCare Elite Silence to najbardziej zaawansowane żelazko z generatorem pary, jakie oferuje firma Philips. Jest ono wyposażone w technologię Silent Steam, dzięki której pracuje cicho i wydajnie, a dodatkowo, dzięki funkcji OptimalTemp, można prasować dżinsy i jedwabne tkaniny, nie zmieniając ustawienia temperatury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PerfectCare Elite - lekka i skuteczna stacja parowa Philips
(Materiały prasowe)
ycipk-2eefsa

Żelazko GC965. generuje bardzo silny strumień pary z ciśnieniem do 7,5 bara, która wnika głęboko w tkaninę, zapewniając szybsze i skuteczniejsze prasowanie. Nowa opatentowana stopa żelazka T-Ionic Glide z precyzyjnie zaprojektowanym kształtem powoduje równomierne wnikanie pary i idealny poślizg urządzenia.

Prasowanie znacznie ułatwia też technologia OptimalTemp. Dzięki połączonemu działaniu temperatury i pary jest ona w stanie wyprasować różne tkaniny bez konieczności ręcznej regulacji mocy żelazka.

Technologia OptimalTemp sprawia również, że dodczas prasowania nie trzeba odstawiać żelazka na podstawę - można postawić je bezpośrednio na prasowanej tkaninie lub bawełnianym pokrowcu na desce do prasowania.

ycipk-2eefsa

Technologia Silent Steam zapewnia ciszę przy emisji pary o dużej mocy. Generator pary jest wyposażony w trzy wyciszające filtry pary i jedną platformę pochłaniającą dźwięk, które obniżają poziom hałasu pompy w podstawie.

Cena: od 1350 zł do 1800 zł w zależności od wersji i wyposażenia.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2eefsa

ycipk-2eefsa
ycipk-2eefsa