PCTV Broadway 2T - cyfrowa telewizja na dowolnym urządzeniu

PCTV Broadway 2T - cyfrowa telewizja na dowolnym urządzeniu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.02.2012 13:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja cyfrowa na dowolnym urządzeniu? Możemy to osiągnąć dzięki PCTV Broadway 2T. Urządzenie jest już dostępne w Polsce.

Broadway 2. posiada wbudowany układ kompresujący sygnał wideo, który konwertuje obraz do formatu H.264. Skompresowane dane można następnie udostępnić np. urządzeniom mobilnym. Dodatkowo Broadway 2T jest zgodny ze standardem WiFi 802.11n, co pozwala na ustanowienie szybkiego połączenia z posiadanym routerem. Wystarczy podłączyć urządzenie do anteny zewnętrznej DVB-T, odbiornika satelitarnego, telewizji kablowej (set-top-box), czy też kamery wideo by poprzez domową sieć WiFi wysłać sygnał audio-video. Pozwala to obejrzeć telewizję za pomocą sieci bezprzewodowej i udostępnić strumieniowo dowolny materiał wideo poprzez internet, także z kamery analogowej. Broadway 2T posiada wbudowane dwa tunery DVB-T - dzięki czemu można oglądać niezależnie i jednocześnie telewizję np. na dwóch smartfonach z systemem Android lub iOS.

Co potrzebujemy by korzystać z funkcjonalności nowego urządzenia? Wystarczy jedynie zainstalować przeglądarkę internetową na komputerze Mac lub PC lub skorzystać z dołączonego oprogramowania TVCenter 6. Dodatkowo, Broadway 2T współpracuje także z oprogramowaniem Windows Media Center.

Promocyjna cena detaliczna brutto wynosi 838 PLN, a w komplecie otrzymamy pilot na podczerwień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także