Partia, która walczy z prezentacjami w PowerPoint

Partia, która walczy z prezentacjami w PowerPoint
Źródło zdjęć: © via chip.pl

08.07.2011 15:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czemu na każdym wykładzie, przemówieniu czy spotkaniu biznesowym musisz znowu oglądać te fatalnie przygotowane, nieczytelne i nudne prezentacje w PowerPoincie? Szwajcarzy mają tego szczerze dość

PowerPoint jest bez wątpienia jednym z najlepszych programów do tworzenia prezentacji. Niestety, nie każdy umie je robić. Prowadzący kopiują swoje przemówienia na slajdy, stosują mało czytelną kolorystykę i szablon, przez co nieraz każdemu i każdej z nas zdarzyło się zasnąć podczas takowej prezentacji. W Szwajcarii powstała partia, która ma usunąć PowerPointa z naszego życia.

Obraz
© (fot. via chip.pl)

Partia Anti-PowerPont domaga się wdrożenia zakazu korzystania z PowerPointa i konkurencyjnego oprogramowania. Ów ruch polityczny został oficjalnie zarejestrowany w Szwajcarii. Jego zdaniem, koszty oprogramowania do prezentacji kosztują szwajcarską ekonomię 2,1 miliarda franków rocznie. Europejską: 11. miliardów euro rocznie. Partia domaga się przeprowadzenia referendum, by obywatele sami wyrazili sprzeciw przeciwko PowerPointowi.

Partia będzie startowała w wyborach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także