Partia, która walczy z prezentacjami w PowerPoint

Partia, która walczy z prezentacjami w PowerPoint

Partia, która walczy z prezentacjami w PowerPoint
Źródło zdjęć: © via chip.pl
08.07.2011 15:29

Czemu na każdym wykładzie, przemówieniu czy spotkaniu biznesowym musisz znowu oglądać te fatalnie przygotowane, nieczytelne i nudne prezentacje w PowerPoincie? Szwajcarzy mają tego szczerze dość

PowerPoint jest bez wątpienia jednym z najlepszych programów do tworzenia prezentacji. Niestety, nie każdy umie je robić. Prowadzący kopiują swoje przemówienia na slajdy, stosują mało czytelną kolorystykę i szablon, przez co nieraz każdemu i każdej z nas zdarzyło się zasnąć podczas takowej prezentacji. W Szwajcarii powstała partia, która ma usunąć PowerPointa z naszego życia.

Obraz
© (fot. via chip.pl)

Partia Anti-PowerPont domaga się wdrożenia zakazu korzystania z PowerPointa i konkurencyjnego oprogramowania. Ów ruch polityczny został oficjalnie zarejestrowany w Szwajcarii. Jego zdaniem, koszty oprogramowania do prezentacji kosztują szwajcarską ekonomię 2,1 miliarda franków rocznie. Europejską: 11. miliardów euro rocznie. Partia domaga się przeprowadzenia referendum, by obywatele sami wyrazili sprzeciw przeciwko PowerPointowi.

Partia będzie startowała w wyborach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)