Orange UK zacznie sprzedawać iPhone’a już 10 listopada

Orange UK zacznie sprzedawać iPhone’a już 10 listopada

Orange UK zacznie sprzedawać iPhone’a już 10 listopada
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
27.10.2009 11:28, aktualizacja: 27.10.2009 13:35

Oczekiwania na nowego operatora oferującego iPhone’a w Wielkiej Brytanii powoli dobiegają końca. The Times Online donosi, że Orange doda do swojej stajni super-telefon od Apple już 10 listopada, dzień po tym jak wygasa umowa na wyłączność dystrybucji O2. Orange pochwaliło się wstępnymi planami sprzedaży iPhone’a już we wrześniu, ale do tej pory nie było wiadomo kiedy tak na prawdę telefon pojawi się w salonach operatora.

Okazuje się, że Orange UK może zgarnąć sporą część niezadowolonych klientów O2. Podobna w przedsprzedaży aż 200,000 osób wyraziło chęć zakupu iPhone’a od Orange i to bez wiedzy na temat ceny telefonu, ani planów taryfowych jakie będą dla niego stworzone.

Drugim operatorem, który ma zamiar wprowadzić do sprzedaży telefon Apple jest Vodafone. 1. listopada może się jednak dla niego okazać gorzkim dniem. iPhone jest przedmiotem na tyle porządanym, że klienci z pewnością będą woleli wybrać usługi Orange, niż czekać do bliżej nieokreślonego terminu w 2010 roku, kiedy to Vodafone ma zamiar zacząć sprzedaż iPhone’a.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)