Orange sprzedał już 2 tys. sztuk odnowionych telefonów

Orange sprzedał już 2 tys. sztuk odnowionych telefonów

Orange sprzedał już 2 tys. sztuk odnowionych telefonów
Źródło zdjęć: © WP.PL
05.09.2012 16:00

Telefony "jak nowe", ale nie do końca nowe, cieszą się dużą popularnością w ofercie Orange. W pierwsze 2 tygodnie sieć Orange sprzedała 2 tys. sztuk odnowionych telefonów, w równie "odnowionych" cenach.

_ Wszystkie odnowione telefony pochodzą z naszych magazynów. W przeważającej większości trafiły do niego od klientów z tzw. odstąpień od umowy. Żeby nie było żądnych wątpliwości zapewniam, że nie skupujemy używanych urządzeń na potrzeby odnawiania. _ - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska.

Przyjęty został standard _ Jak nowy _, co oznacza, że telefon ma nie tylko normalnie działać, ale też wyglądać jak nowy. Dlatego w razie potrzeby wymieniane są także części obudowy czy wyświetlacz, mające ślady używania.

Wszystkie wymieniane części są oryginalne. Na zakończenie telefony przechodzą weryfikację techniczną. Przy odnawianiu Orange współpracuje z SBE Polska, międzynarodową firmą, która jest m.in. autoryzowanym serwisantem dla Nokii, Sony i Samsunga.

Duże zainteresowanie tańszymi, odnawianymi telefonami sprawiło, że sieć pracuje już nad wdrożeniem bardziej cyklicznych ofert, wciąż jednak ograniczonych ilościowo i do określonych modeli.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)