Trwa ładowanie...
d15bdjn

Orange: Nowe serwisy bez limitu danych w Video Pass

Orange dodało 9 nowych platform wideo, które są dostępne w ramach usługi Video Pass. Jest ona dostępna dla klientów Planów Mobilnych oraz Orange Love. Użytkownicy mają teraz dostęp do 15 serwisów streamingowych, gdzie można oglądać materiały wideo bez zużywania swojego pakietu danych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Orange i usługa Video Pass
Orange i usługa Video Pass (Getty Images, Fot: SOPA Images )
d15bdjn

Orange rozbudowuję ofertę dostępną dla swoich klientów. Tym razem firma zdecydowała o dodaniu aż 9 nowych platform wideo w usłudze Video Pass: Canal+, CDA Premium, Ipla, Player, Ponad in, Stream, TVP Info, TVP Sport, TVP Stream oraz TVP VOD.

Orange rozszerza usługę Video Pass

Dotychczasowa oferta uwzględniała 6 serwisów: HBO GO, Netflix, Orange TV Go, vod.pl i WP Pilot. Usługa Video Pass jest dostępna dla klientów, którzy podpisali umowę z Orange po 18 czerwca 2019 roku. Mowa tutaj o obecnych i nowych użytkownikach posiadających pakiety Orange Love oraz Plany Mobilne.

Operator zapewnia dostęp do materiałów wideo w wysokiej jakości. W trakcie ich oglądania nie zużywamy swojego pakietu danych. Wszystkie osoby zainteresowane usługą Video Pass mogą ją aktywować, wykorzystując jeden z dostępnych sposobów. Najszybszym rozwiązaniem jest wysłanie SMSa o VIDEO na numer 80192. Inne możliwości to skorzystanie z aplikacji mobilnej Mój Orange lub indywidualnego konta internetowego.

d15bdjn

Opłata za usługę to 20 zł miesięcznie. Należy jednak podkreślić, że w niektórych pakietach Video Pass jest dostępny za darmo przez cały okres obowiązywania umowy np. Orange Love Premium na 24 miesiące.

10 porad bezpiecznego korzystania z internetu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d15bdjn

Podziel się opinią

Share
d15bdjn
d15bdjn
Więcej tematów