Trwa ładowanie...
holderName

Orange Cash w dwóch francuskich miastach

Orange i Visa Europe komercyjnie wdrożyły usługę Orange Cash w Caen i Strasburgu - dwóch francuskich miastach najbardziej zaawansowanych w rozwoju płatności zbliżeniowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Orange Cash w dwóch francuskich miastach
(Materiały prasowe)
holderName

Aplikacja Orange Cash działa jak "mobilna portmonetka", przybierając formę karty przedpłaconej Visa umieszczonej w smartfonie. W celu pełnego wykorzystania możliwości, jakie niesie ze sobą to rozwiązanie, klienci Orange wyposażeni w smartfony obsługujące NFC, muszą najpierw odwiedzić wirtualny sklep Orange. Po ściągnięciu aplikacji aktywacja usługi to już tylko kwestia kilku kliknięć.

Aplikacja wykorzystuje konto karty przedpłaconej, uzupełniane przez klientów za pośrednictwem dowolnej bankowej karty debetowej lub kredytowej. Po zasileniu konta klienci mogą używać swojego smartfona w podobny sposób, w jaki korzystają z tradycyjnych płatności zbliżeniowych w dowolnym punkcie handlowo-usługowym na świecie przyjmującym płatności zbliżeniowe Visa.

Z okazji wdrożenia Orange Cash użytkownicy aktywujący usługę przed 30 czerwca otrzymają w prezencie 10 euro, a gdy łączna kwota ich mobilnych płatności zbliżeniowych przekroczy poziom 100 euro - dodatkowe 25 euro.

W Polsce usługa Orange Cash uruchomiona została w listopadzie 2012 roku i przygotowana wspólnie z mBankiem i MasterCard Europe.

Zobacz: Jaką kupić zmywarkę?

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów