Trwa ładowanie...

Operator sieci Plus zaczyna sprzedawać... prąd

Plus wprowadza całkowicie nowy na polskim rynku abonamentowy model sprzedaży prądu, w którym klient wybiera odpowiadający mu abonament z pakietem energii i płaci za tyle, ile jej zużył. To również niższa stawka i atrakcyjna oferta dla klientów sieci Plus i Cyfrowego Polsatu w programie smartDOM.
Share
Operator sieci Plus zaczyna sprzedawać... prąd
Źródło: Gina Sanders - Fotolia.com
dagd93p

Plus wprowadza jasną zasadę - klient przez cały czas trwania umowy płaci stałą miesięczną opłatę za pakiet energii.

1. Klient wybiera miesięczny pakiet energii (paczka kWh) i płaci stały abonament przez cały okres 24-miesięcznej umowy. Do wyboru są pakiety z paczkami energii od 10. kWh do 2000 kWh.

2. W przypadku przekroczenia przez klienta pakietu energii nie traci on dostępu do usługi, a dodatkowe zużycie zostanie ujęte na najbliższej fakturze rozliczeniowej według tych samych stawek, które obowiązują w pakiecie.

dagd93p

3. W razie niewykorzystania pakietu na koniec okresu rozliczeniowego, niezużyta energia jest przeliczana na złotówki i przechodzi na kolejne okresy rozliczeniowe pokrywając nowe zobowiązania albo jej wartość zostaje oddana klientowi w formie gotówki lub przelewu.

4. Abonament za pakiet jest naliczany „z góry”, a okres rozliczeniowy następuje co 6 lub 1. miesięcy, w zależności od decyzji klienta.

5. W trakcie całego okresu rozliczeniowego niewykorzystane pakiety sumują się na wzór przechodzenia minut z miesiąca na miesiąc.

Telewizory, aparaty i telefony komórkowe w świetnych cenach! Sprawdź oferty!

dagd93p

Podziel się opinią

Share
dagd93p
dagd93p
Więcej tematów