Trwa ładowanie...
d1mmkqj
Gadżety

Olympus Stylus 1 - kompakt z wyższej półki

Olympus stworzył model Stylus 1 z myślą o tych, którzy od zwykłego kompaktu oczekują czegoś więcej niż poprawnych zdjęć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olympus Stylus 1 - kompakt z wyższej półki
(Materiały prasowe)
d1mmkqj

Nowy obiektyw i.ZUIKO DIGTAL o zakresie ogniskowych 28–30. mm* (zoom optyczny 10,7x) i stałej wartości przysłony 1:2.8 pozwoli nam wykorzystać możliwości dużego sensora BSI CMOS (1/1,7”) oraz procesora obrazu TruePic VI, który zastosowano już wcześniej w aparacie OM-D E-M5.

Konstrukcja korpusu oraz sposób obsługi upodabniają aparat Stylus 1 do lustrzanek cyfrowych. W kadrowaniu pomoże nam duży wizjer elektroniczny o rozdzielczości 1,4. miliona punktów. Fast AF – pozwala na szybkie ustawienie ostrość na fotografowanym obiekcie poprzez dotknięcie LCD. Aparat posiada także budowane WiFi, które, tak jak w przypadku aparatu OM-D, umożliwia fotografowanie z wykorzystaniem naszego smartfona.

Olympus twierdzi, że Stylus 1 dobrze radzi sobie w słabych warunkach oświetleniowych. Posiada szeroki zakres tonalny i ten sam Hybrydowy pierścień sterowania, który już w Olympusie XZ-2 pozwalał wybrać cyfrowy lub analogowy tryb fotografowania.

Więcej informacji na stronie producenta. Niestety, nie została jeszcze podana sugerowana cena aparatu.

d1mmkqj

Podziel się opinią

Share

d1mmkqj

d1mmkqj
Więcej tematów