Office 2013: jutro premiera! Znamy polskie ceny!

Strona głównaOffice 2013: jutro premiera! Znamy polskie ceny!
28.01.2013 14:30
Office 2013: jutro premiera! Znamy polskie ceny!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Premiera najnowszej edycji Office’a już 29 stycznia. Gruntownie odświeżony pakiet biurowy Microsoftu od tego dnia pojawi się na półkach sklepowych, również w Polsce.

O nowościach w Office 201. opowiedział nam Aleksander Lewandowski, manager kategorii peryferia i oprogramowanie w Agito.pl.

Microsoft Office 201. to produkt stworzony z myślą o tabletach oraz Ultrabookach z ekranami dotykowymi. Wersje 2013 znanych programów Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, zawierają nowe funkcje, które pomagają sprawniej tworzyć, komunikować się i pracować niemal w dowolnym miejscu. Oprócz zaktualizowania tradycyjnych pakietów Office, Microsoft opracował zupełnie nowe wersje subskrypcyjne, zaprojektowane specjalnie z myślą o tym, w jaki sposób użytkownicy korzystają dziś z pakietu Office. Każda z nowych subskrypcji zawiera wersje 2013 programów Office, np. Word, Excel i PowerPoint, a także usługi w chmurze, Skype z minutami na połączenia telefoniczne na całym świecie i pamięć masową online w SkyDrive.

Microsoft dodał kilka wyczekiwanych przez użytkowników nowości do składników Office’a, a jednocześnie wyznaczył przyszły kierunek rozwoju pakietów biurowych. Dwa kluczowe określenia dla premierowego oprogramowania to dotykowy interfejs oraz integracja w chmurze. Możliwość edytowania plików PDF czy integracja ze SkyDrive to ułatwienia, na które wszyscy czekaliśmy.

Po raz pierwszy w Office pojawiła się możliwość zakupu pakietu biurowego Microsoft w formie jednorocznych subskrypcji. W takiej formie sprzedawana będzie odmiana Office 36. do zastosowań domowych - w jej cenie użytkownik otrzyma prawo do używania tej samej licencji na aż pięciu urządzeniach (w tym na tabletach i smartfonach), a w pakiecie pojawi się Outlook do obsługi poczty elektronicznej, do którego przyzwyczailiśmy się, używając go w biurze.

Najnowszy Office przeznaczony jest na systemy Windows 7 i Windows 8. Oprogramowanie dostępne jest w następujących odmianach: Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm, Office Professional 2013, Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych i Office 365 dla Studentów.

Ceny odmian nowej wersji Office-a będą kształtowały się następująco (wg Agito.pl):
- Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm PKC cena: 935,00,
- Office Professional 2013 PKC cena: 1869,00,
- Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów PKC cena: 479,00,
- Office 365 Home Premium dla Użytkowników Domowych cena: 359,00,
- Office 365 dla Studentów cena: 295,00.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Office 2013 pojutrze w sklepach"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)