ycipk-3s3zne

Odpowiedni stosunek jakości do ceny. Smartfony Samsunga nawet za 450 zł

Jeśli myślisz o nowym telefonie, warto zastanowić się nad najpopularniejszymi modelami znanych marek. Z drugiej strony po co przepłacać, nie każdy potrzebuje flagowca za kilka tysięcy złotych. Tańsze modele są równie wytrzymałe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Możesz zapomnieć o codziennym ładowaniu
Możesz zapomnieć o codziennym ładowaniu (Shutterstock.com)
ycipk-3s3zne

Jeśli potrzebujesz nowego telefonu, albo nie chcesz wiązać się zbędnymi umowami, znaleźliśmy kilka modeli, które sprostają każdym wyzwaniom. Solidne podzespoły i elegancki wygląd idą w parze.

Seria A i J – dobra jakość i świetna cena

Obie serie zajmują wysoką pozycję w rankingu popularności. Przemawia za tym dobra jakość wykonania, specyfikacja techniczna oraz oryginalny wygląd. Obecnie najpopularniejszymi modelami od Samsunga będą wersje A3 i A5.

ycipk-3s3zne

Na pierwszy rzut oka można zobaczyć, że smartfony różnią się wielkością. Pierwszy z nich ma przekątną ekranu 4.7 cali, natomiast drugi 5.2. Oba ekrany mają matrycę Super AMOLED, która charakteryzuje się dużą żywotnością i niskim zapotrzebowaniem na energię. W połączeniu z wydajną baterią, modele te doskonale sprawdzą się wśród osób, które nie mają ochoty spędzać większości czasu pod ładowarką.

Wersja A5, która jest około 200 zł droższa od poprzedniczki wyposażona jest również w aparat o rozdzielczości 16 Mpix, który robi przyzwoitej jakości zdjęcia, jak na smartfon z takiej półki cenowej. Oba są natomiast wyposażone w ośmiordzeniowe procesory, tańszy 1,6 Ghz, a droższy 1,9 Ghz. W połączeniu z rozbudowaną pamięcią operacyjną (2 i 3 GB) pozwala na równoczesną obsługę nawet kilku wymagających aplikacji. Smartfon nie będzie się zacinać.

ycipk-3s3zne

Seria J dla oszczędnych

Jeśli szukasz smartfona, który miałby jeszcze bardziej pojemną baterię, warto zainteresować się sprzętem z serii J. Samsung Galaxy J3 dostępna w wersji zwykłej i Dual Sim, może pochwalić się litowo-jonowym akumulatorem 2600 mAh, który plasuje się pomiędzy modelami A3 i A5. Mimo to, telefon kosztuje 150 zł mniej. Wbudowana pamięć 8 GB wystarczy na zmieszczenie wielu zdjęć i filmów. Osoby, którym to nie wystarczy mogą pokusić się o dodatkowe karty pamięci, które rozszerzą pojemność urządzenia nawet do 128 GB.

ycipk-3s3zne

Bardziej zaawansowane modele, J5 i J7 to nie tylko większy ekran (kolejno 5.2 oraz 5.5 cali), ale również wydajniejszy procesor, lepszy aparat tylny 13 Mpix oraz bardziej pojemna bateria. To doskonały wybór dla osób, które nie chcą wydawać mnóstwa pieniędzy na sprzęt, a jednocześnie chcą sprawić sobie uniwersalny telefon, który wygląda efektownie.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Fotolia
Podziel się

Xcover 4 – czołg wśród smartfonów

ycipk-3s3zne

Na zakończenie warto jeszcze wspomnieć o modelu, który zyskał sporą rzeszę entuzjastów szczególnie wśród osób, które pracują w ekstremalnych warunkach. Za stosunkowo niską cenę otrzymujesz smartfona, który nie tylko będzie cechować się dobrymi parametrami, ale również wysoką klasę odporności na uszkodzenia, zakurzenie czy zalanie. Mając go w kieszeni nie musisz więc się obawiać podczas pracy na dużych wysokościach czy uprawiania emocjonujących sportów.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3s3zne

ycipk-3s3zne
ycipk-3s3zne