Trwa ładowanie...
dy1fudy
CHIP

OCZ kończy i... zaczyna na nowo

OCZ Storage Solutions stanie się częścią Toshiba Group Company. Będzie dostarczać rozwiązania z zakresu przechowywania danych i pamięci masowej SSD zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
OCZ kończy i... zaczyna na nowo
(Materiały prasowe)
dy1fudy

Toshiba Corporation sfinalizowała właśnie umowę dotyczącą przejęcia wszystkich aktywów firmy OCZ Technology Group, która staje się własnością i podmiotem całkowicie zależnym od Toshiba Group Company. Na mocy umowy powstanie niezależna spółka pod nazwą OCZ Storage Solutions, która stanie się dostawcą dysków SSD dla urządzeń komputerowych i systemów zintegrowanych.

Przejęcie OCZ przez firmę Toshiba nie będzie skutkowało zmianą jej portfela produktów. OCZ stanie się marką, która umocni swoją pozycję ma rynku i będzie dostarczać firmom, jak i prywatnym odbiorcom rozwiązania z zakresu SATA, SAS oraz dysków konsumenckich PC z wirtualizacją pamięci podręcznej i przyspieszeniem oprogramowania.

OCZ Storage Solutions będzie wykorzystywać technologię NAND wdrażaną przez Toshibę i łączyć ją ze swoimi sterownikami, firmwarem oraz oprogramowaniem.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Samsung Galaxy S5 jednak bez 64-bitowego procesora"

dy1fudy

Podziel się opinią

Share
dy1fudy
dy1fudy
Więcej tematów