Obiektyw z lampą LED i funkcją mikroskopu

Obiektyw z lampą LED i funkcją mikroskopu16.11.2010 15:51
Obiektyw z lampą LED i funkcją mikroskopu
Źródło zdjęć: © boingboing.net

Na rynku znajdziemy mnóstwo gadżetów do iPhone’a. Wśród nich są także rozmaite akcesoria fotograficzne. Jedne są bardziej przydatne, natomiast inne mniej. Firma Brando przygotowała nie lada gratkę...

Na rynku znajdziemy mnóstwo gadżetów do iPhone’a. Wśród nich są także rozmaite akcesoria fotograficzne. Jedne są bardziej przydatne, natomiast inne mniej. Firma Brando przygotowała nie lada gratkę, dla tych użytkowników iPhone’a 4, którym brakuje możliwości wykonywania zdjęć z prawdziwego zdarzenia, w trybie makro.

Nowość Brando pomoże użytkownikom telefonu komórkowego Apple wykonywać zdjęcia makro, charakteryzujące się dość dobrą jakością. Obiektyw oferuje 60-krotny zoom optyczny oraz lampę błyskową LED. Proces instalacji polega na zamontowaniu obiektywu do telefonu przy pomocy specjalnej przystawki. W zestawie z gadżetem znajduje się etui, które zapewni jego bezpieczne i wygodne przenoszenie.

Ciekawostką jest możliwość wykorzystania obiektywu jako podręcznego mikroskopu oraz lampa błyskowa LED pozwalająca sprawdzać znaki wodne, np. na banknotach czy różnego rodzaju dokumentach. Gadżet dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie, która w przeliczeniu wynosi około 50 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)