WP

Obiecują Samsunga Galaxy S9 za 1 euro. Stracisz więcej, nic nie dostaniesz

Samsung ostrzega przed nowym oszustwem w sieci. Atrakcyjna oferta na telefon Samsung Galaxy S9 to przekręt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samsung Galaxy S9+ - ciężko o lepszy wybór (gdy nie dbasz o cenę)
Samsung Galaxy S9+ - ciężko o lepszy wybór (gdy nie dbasz o cenę) (WP.PL)
WP

"W sieci pojawia się coraz większa liczba informacji na temat promocji umożliwiającej zakup smartfonu Samsung Galaxy S9 za 1 euro. Oświadczamy, że Samsung Electronics Polska nie jest organizatorem tej promocji" - poinformował producent na swojej stronie. Najwyraźniej oszuści upodobali sobie ten telefon, bo to kolejny tego typu przekręt. Trudno się dziwić - to jeden z lepszych telefonów w tym roku, więc każdy chciałby go mieć, a przy tym nie wydać zbyt wiele.

"Z informacji uzyskanych przez Samsung wynika, że akcja, w ramach której można kupić urządzenia Samsung Galaxy S9 w cenie 1 EUR, to działanie mające na celu wprowadzanie klientów w błąd przez podmiot w żaden sposób niezwiązany z firmą Samsung oraz najpewniej próba wyłudzenia pieniędzy. Przestrzegamy przed klikaniem w podejrzane linki i korzystaniem z ofert bez uprzedniej weryfikacji ich wiarygodności i rzetelności" - dodaje Samsung.

Przekręt z produktami w niemożliwie niskich cenach jest stary, ale najwyraźniej skuteczny, skoro kolejny oszuści próbują w ten sposób wyłudzić pieniądze. Jak działa? Osoba klika w atrakcyjny baner. Tam dowiaduje się, że ma szansę kupić produkt w bardzo niskiej cenie albo nawet dostać go za darmo. Wystarczy, że wejdzie na podstawioną stronę i opłaci przedmiot lub przynajmniej jego wysyłkę. Oczywiście strona udaje prawdziwy serwis bankowy, a celem przestępców jest kradzież danych służących do logowania.

WP
Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP