Trwa ładowanie...
d1nus3d

O czyste powietrze w twoim domu zadba Philips Combi 2w1

Czy zastanawialiście się kiedyś nad jakością powietrza, którym oddychacie? Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że powietrze wewnątrz pomieszczeń jest 10 - 30 razy bardziej zanieczyszczone od powietrza na zewnątrz. To wszystko powoduje, że oczyszczanie powietrza, którym oddychamy staje się coraz ważniejsze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
O czyste powietrze w twoim domu zadba Philips Combi 2w1
(mat. prasowy)
d1nus3d

Oczyszczacz combi 2w1 Philips AC408. został wyposażony w technologię VitaShield IPS, która została połączona z systemem filtrowania. Jak podaje producent, urządzenie usuwa do 99,9 proc. pyłków, kurzu, roztoczy, bakterii i wirusów oraz sierści znajdujących się w powietrzu. Z kolei technologia NanoCloud zapewnia wydajne i higieniczne nawilżanie powietrza bez białym plam i mokrych śladów na podłodze wokół urządzenia.

(fot. mat. prasowy)

Urządzenie 2w1 jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Posiada trzystopniowy system wskaźników LED, który poinformuje o jakości powietrza: niebieski - dobra, fioletowy - wystarczająca, czerwony - zła. Zaś trzystopniowe ustawienia prędkości wentylatora umożliwi dostosowanie przepływu powietrza do własnych upodobań. Oczyszczacz powietrza może działać przez wybraną liczbę godzin. Dodatkowo posiada tryb sny, dzięki któremu działa ciszej, z mniejszą prędkością.

d1nus3d

Oczyszczacz combi 2w1 Philips AC4080 będzie dostępny w sklepach RTV Euro AGD od października 2015 roku. Rekomendowana cena to 1729 zł.

_ Źródło: Philips / WP _

d1nus3d

Podziel się opinią

Share

d1nus3d

d1nus3d
Więcej tematów