Trwa ładowanie...
d15gzrh

Nowy trailer Wiedźmina. Wszystko, co wkurza w nim najbardziej

Nowy trailer Wiedźmina niektórych przyprawia o palpitacje serca z podekscytowania, innych ze zdenerwowania. Nawet jeśli nie wiedzą dlaczego. Właśnie dla nich internauci stworzyli pomoc, która pozwoli im znaleźć do tego powód – wiedźmińskie bingo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy trailer Wiedźmina - kolejna pożywka dla hejterów.
Nowy trailer Wiedźmina - kolejna pożywka dla hejterów. (Netflix)
d15gzrh

Może nie jest to gra tak efektowna, jak wiedźmiński gwint, ale zdecydowanie może sprawić dużo radości każdemu hejterowi nowego serialu Netflixa. Na planszy zawarto całą gamę zarzutów do serialu, który jeszcze nie miał swojej premiery:

  Internet
(Internet)

Czytaj też: Nowy trailer Wiedźmina Netflixa już jest i wgniata w fotel! Znamy też datę premiery serialu

d15gzrh

Za mało słowiański vs LGBT

Jak widać, można wybierać krytykę z bardzo różnych rejonów – od najbardziej trendujących obecnie w internecie obaw, takich jak LGBT, czy "Czarne elfy" (poprawność polityczna), przez argumenty związane z niezgodnością z książkową sagą (inna Yennefer), aż po tęsknotę za oryginalnym polskim serialem (gumowy smok i Żebrowski).

Biorąc pod uwagę popularność gier i powieści z wiedźmińskiej serii, trzeba się spodziewać, że bingo już niedługo zostanie rozbudowane o kolejne pola.

Nowy trailer Wiedźmina

Trailer do netfliksowego serialu "Wiedźmin" swoją premierę miał na włoskim konwencie gier i komiksów w miejscowości Lucca. 31 października zobaczyliśmy go na oficjalnych kanałach Netfliksa:

Czytaj też: Netflix i Wiedźmin odniosą większy sukces niż Gra o Tron? Andrzej Sapkowski uważa, że możliwe

d15gzrh

Podziel się opinią

Share
d15gzrh
d15gzrh
Więcej tematów