telefon
17-05-2010 (14:53)

Nowy smartfon HTC Wildfire

HTC zaprezentował HTC Wildfire, nowy telefon z system Android i innowacyjnym rozwiązaniem do obsługi najpopularniejszych serwisów społecznościowych. W HTC Wildfire, podobnie jak we wcześniej wprowadzonym na rynek HTC Desire, zastosowano interfejs HTC Sense
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy smartfon HTC Wildfire
(HTC)

HTC Wildfire, dzięki interfejsowi HTC Sense, ułatwia kontakt ze znajomymi i bliskimi wykorzystując proste, naturalne mechanizmy obsługi wymiany informacji. Zainstalowana w telefonie aplikacja HTC Friend Stream zbiera i wyświetla zawartość serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Flickr. HTC Wildfire zapewni kontakt z przyjaciółmi poprzez wpisy serwisów, komentarze, zdjęcia i powiadomienia.

(fot. HTC)
Podziel się

Każdy kontakt znajdujący się w książce adresowej HTC Wildfire zawiera historię komunikacji z daną osobą, w tym daty rozmów, najnowsze wiadomości tekstowe, e-maile i wpisy serwisów. Gdy zadzwoni osoba znajoma, telefon wyświetli jego zdjęcie umieszczone na Facebooku wraz ze statusem i informacją nt. zbliżających się urodzin.

Dzięki nowemu widgetowi dzielenia aplikacji, HTC Wildfire pozwala dzielić się informacjami o ciekawych programach przez email, wiadomość tekstową lub wpis serwisu społecznościowego. Twoi znajomi otrzymają link do aplikacji w sklepie Android Market i będą mogli ją pobrać na telefon jednym kliknięciem.

Dzięki pojemnościowemu ekranowi dotykowemu, o przekątnej 3,2 cala, najnowszy telefon HTC doskonale nadaje się do przeglądania zdjęć z serwisu Flickr i przeglądania Internetu. Aparat z pięciomegapikselową matrycą, automatycznym ustawianiem ostrości i lampą błyskową LED ułatwia robienie zdjęć. Najnowsze urządzenie HTC wyposażono również w gniazdo audio 3,5 mm i slot kart microSD.

HTC Wildfire będzie dostępny w Europie i Azji w trzecim kwartale 2010 r.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.