Trwa ładowanie...
d35rzc9
Gadżety

Nowy okap kuchenny Numia Ciarko Design

Numia, nowy model linii Ciarko Design, to propozycja zgodna z najnowszymi trendami wzorniczymi. Okap wyróżnia się oryginalną formą i pionowym układem. Silnik w nowym okapie Numia wyróżnia się cichą pracą – poziom dźwięku wynosi tylko 49 dBA. Na funkcjonalność urządzenia wpływają również takie rozwiązania, jak: oświetlenie LED, sterowanie dotykowe, timer, czy 4-poziomowa regulacja pracy okapu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
okap numia ciarko design
okap numia ciarko design (Materiały prasowe)
d35rzc9

*Numia, nowy model linii Ciarko Design, to propozycja zgodna z najnowszymi trendami wzorniczymi. Okap wyróżnia się oryginalną formą i pionowym układem. *

Silnik w nowym okapie Numia wyróżnia się cichą pracą –. poziom dźwięku wynosi tylko 49 dBA. Na funkcjonalność urządzenia wpływają również takie rozwiązania, jak: oświetlenie LED, sterowanie dotykowe, timer, czy 4-poziomowa regulacja pracy okapu.

okap numia ciarko design aranżacja (fot. Materiały prasowe)
okap numia ciarko design aranżacja ((fot. Materiały prasowe))

Okap kuchenny Numia wykonany został ze stali, aluminium i czarnego szkła. Może on pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu. Powietrze zasysane jest zarówno szczelinowo, jak i od spodu. Urządzenie jest szerokie na 6. cm i charakteryzuje się wydajnością 720 m³/h.
Cena: 2490,00 zł brutto

d35rzc9

Podziel się opinią

Share
d35rzc9
d35rzc9
Więcej tematów