Trwa ładowanie...
d46lzzk

Nowy odkurzacz Karcher - czyszczenie parowe i odkurzanie w jednym

Odkurzacz parowy SV 7 marki Kärcher to połączenie, w jednym urządzeniu, dwóch znanych już technologii czyszczenia: odkurzania oraz czyszczenia parowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy odkurzacz Karcher - czyszczenie parowe i odkurzanie w jednym
(Materiały prasowe)
d46lzzk

Odkurzacze usuwają zarówno luźny kurz jak i związane z podłożem zabrudzenia z szerokiego zakresu pokryć podłogowych (dywany, pokrycia PCV, podłogi z kamienia naturalnego, płytki ceramiczne, terrakota). Uwolnione zabrudzenia są „pochłaniane”. przez filtr wodny. Zbiornik posiada tzw. „nadmiar pojemności” (0,6 l), który pozwala równocześnie na zbieranie odkurzaczem np. rozlanych cieczy. Model SV 7 wyposażono poza tym w zgrubny filtr kurzu, filtr piankowy i filtr HEPA - pewnie wyłapujący cząsteczki alergenów, takie jak pyłki kwiatów, zarodniki pleśni, bakterie i wydzieliny.

SV 7 to również urządzenie do czyszczenia parą. Para jest jednym z najbardziej higie¬nicznych mediów czyszczących - usuwa nawet najtrudniejsze cząstki brudu, penetrując całą czyszczoną powierzchnię, w tym wąskie szczeliny i pory materiału. Para opuszczająca dyszę ma temperaturę około 10. ºC. Brud nagrzewa się szybciej niż powierzchnia, do której przylega. Ta różnica temperatur sprawia, że cząsteczki brudu rozszerzają się mocniej niż powierzchnia, a to powoduje niemal samoczynne odspajanie się brudu. SV 7 mają szerokie zastosowanie w mieszkaniu i w domu Idealnie nadają się do czyszczenia twar¬dych posadzek (kamień, lastrico etc.), armatury kuchennej i łazienkowej (kabin prysznicowych, sanitariatów), fliz, okapów, płyt grzejnych, piekarników, luster i okien.

d46lzzk

Podziel się opinią

Share

d46lzzk

d46lzzk
Więcej tematów