Nowy odcinek "Testera" - co lepsze, aby poderwać kobietę: feromony, czy król Disco Polo?

Strona głównaNowy odcinek "Testera" - co lepsze, aby poderwać kobietę: feromony, czy król Disco Polo?
23.03.2013 23:02

Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Tester” emitowanego w TV4. W najnowszym odcinku Kuba Klawiter sprawdził ile prawdy jest w wytrzymałości fakirów. Jarosław Babraj sprawdził, czy wygra z Tomaszem Niecikiem (tak, tym od "Cztery osiemnastki" albo "Dziewczyna z Facebooka") i Kubą Klawiterem w konkurencji "poderwij dziewczynę w 7 minut" i wiele innych.

Prowadzący program w głównym teście programu sprawdzili, jaki jest najlepszy sposób na poderwanie dziewczyny. Chłopaki wybrali się do warszawskiego klubu Usta, gdzie wzięli udział w tak zwanej „szybkiej randce”. SpeedDating. Po wcześniejszej rejestracji na stronie wedate.pl sprawdzili, który z nich zostanie królem podrywu. Kuba Klawiter postanowił skorzystać z usług „Szkoły uwodzenia” i uzbrojony w tajemną wiedzę był pewien swojej wygranej. Tomasz Niecik był po prostu sobą - król muzyki disco polo. „Znany polski” Jarosław Babraj postanowił zwyczajowo skorzystać ze swojego uroku wspomaganego tym razem nauką. Na stronie feromony.pl wybrał najmocniejsze mieszanki feromonów, które powinny sprawić, że dziewczyny rzucą się na niego jak muchy. Na wszelki wypadek postanowił skorzystać jednak z jednego z najlepszych „nosów” w Polsce i skorzystał z porad członków zespołu warszawskiej perfumerii Missala.

Który z nich wygrał? Która z finalistek Miss Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wybrała najlepszego faceta na randce? Feromony, perfumy, szkoła uwodzenia, czy bycie gwiazdą? Wynik jest zaskakujący!

Obok tego, w najnowszym odcinku „Testera”. Kuba Klawiter sprawdził, które siatki są najmocniejsze. Jeśli na waszej drodze stanie tłum dobrze zbudowanych kobiet, to dowiecie się, która siatka z waszą cenną,” szklaną” zawartością przetrwa ich zmasowany atak.

Na sam koniec „Tester”. przekroczy granice wytrzymałości ludzkiego ciała. Fakir Derwisz zmusił Kubę Klawitera do łykania ognia, czy skorzystania z łoża nabitego ostrymi gwoździami. Czy Klawiter wciąż ma usta i plecy? – to wszystko w najnowszym odcinku programu „Tester”

Emisja: niedziela 24/03/2013 godzina 15:35 – stacja TV4.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)