Nowy notebook Acer z technologią 3D

Nowy notebook Acer z technologią 3D

20.10.2009 12:08, aktual.: 20.10.2009 12:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polskim rynku pojawił się pierwszy komputer z możliwością odtwarzania obrazu w trzech wymiarach.

Do tej pory filmy w trójwymiarze zarezerwowane były wyłącznie dla dużego ekranu. Teraz możliwe jest korzystanie z multimediów w 3. również w domu, za pośrednictwem komputera. Acer Aspire 5738DG jest pierwszym notebookiem na rynku posiadającym unikalną funkcję, dzięki której efekt trójwymiarowego kina przeniesiony jest w warunki domowe.

Acer Aspire 5738DG nie tylko potrafi odtwarzać filmy 3D, ale pozwala także na odtwarzanie zwykłych, dwuwymiarowych materiałów w trzech wymiarach. Dzięki niemu zdjęcia, filmy oraz gry zyskują trójwymiarową głębię. Uzyskanie efektu 3. jest możliwe dzięki specjalnie polaryzowanej powłoce na ekranie LCD, zainstalowanemu oprogramowaniu „3D Experience” oraz specjalnym okularom polaryzacyjnym. W zestawie znajdują się okulary standardowe i nakładki na okulary korekcyjne. Notebook zamienia na format 3D większość popularnych plików zdjęciowych (.bmp, .jpg, .jpeg, .tga, .tif, .tiff) i filmowych (.avi, .avs, .divx, .drv-ms, .hdmov, .m1v, .m2ts, .m4p, .m2v, .m4v, .mkv, .mov, .mpg, .mpeg, .ts, .wmv).

Obraz
© (fot. Acer)

Acer Aspire AS5738DG wyposażony jest w długo oczekiwany, premierowy system operacyjny Windows 7. Poza przełomową funkcją obsługi formatu 3D notebook oferuje wysoką konfigurację parametrów technicznych – 3 GB pamięci operacyjnej, dysk twardy o pojemności 320 GB, czy wydajny procesor Intel Core 2 Duo, pozwalający na efektywną pracę z najbardziej wymagającymi aplikacjami.

Notebook dostępny jest w cenie 3180zł lub w systemie ratalnym 20 rat 0% po 159 zł z możliwością zakupu po 22.10.2009r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)