Trwa ładowanie...
holderName
Gadżety

Nowy Nikon z 60-krotnym zoomem

Firma Nikon poinformowała o wprowadzeniu na rynek aparatu z 60-krotnym zoomem optycznym - modelu Coolpix P600. Wyposażono go w matrycę CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 16 mln pikseli oraz wbudowany wizjer elektroniczny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
nikon aparat
nikon aparat (zdjęcie producenta)
holderName

Aparat wyposażono w obiektyw Nikkor z 60-krotnym zoomem optycznym (dzięki technologii Dynamic Fine Zoom możliwy jest nawet zoom 120-krotny) o zakresie ogniskowych od 2. do 1440. Model Coolpix P600 posiada również duży i jasny ruchomy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości (921 tys. punktów) z technologią RGBW, który ułatwia uzyskanie wyjątkowej kompozycji zdjęć. Z kolei zaawansowana optyczna redukcja drgań (VR) zapewnia ostrość zdjęć nawet przy 60-krotnym zoomie, a tryb aktywny minimalizuje drgania aparatu podczas chodzenia lub jazdy.

Nowa funkcja podkreślania krawędzi powoduje, że pole ostrości jest wyraźnie zaznaczone. Dzięki temu na ekranie dokładnie widać jego zasięg i można odpowiednio dostosować intensywność w celu lepszego odwzorowania szczegółów. Zaawansowany algorytm AF i wielozadaniowy procesor pozwalają skrócić czas oczekiwania między zdjęciami. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia natychmiastowe udostępnianie fotografii.

Kolejną zaletą dla użytkowników, którzy lubią robić zdjęcia w terenie, jest tryb zdjęć seryjnych z szybkością do 7 klatek na sekundę. Amatorzy kinematografii mogą za pomocą aparatu Coolpix P60. nagrywać filmy w rozdzielczości Full HD 1080/60i z dźwiękiem stereo. Konfigurowalny przycisk funkcji zapewnia szybki dostęp do takich ustawień, jak czułość ISO, balans bieli czy pomiar ekspozycji.

aparat nikon (fot. zdjęcie producenta)
aparat nikon ((fot. zdjęcie producenta))

Źródło: Informacja prasowa

Lustrzanki w świetnych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów