Trwa ładowanie...
dcofjmc
CHIP

Nowy Galaxy Note jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku?

Nie opad jeszcze kurz po premierze Galaxy S7 i Galaxy S7 edge, a już słyszymy na temat kolejnej wielkiej premiery. Wiele wskazuje na to, że Samsung zapowie nową wersję swojego sztandarowego fabletu wcześniej, niż zwykle.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy Galaxy Note jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku?
(WP)
dcofjmc

Samsung zazwyczaj ma swój dość utarty harmonogram premier. Do tego stopnia, że na jego konferencjach doskonale wiemy, jakie produkty zapowie. "Jedyne" informacje, jakie z nich wynosimy, to specyfikacje i cechy tych produktów. Wygląda jednak na to, że nie będziemy musieli czekać do jesieni na premierę Galaxy Note'a.

Według informacji do jakich dotarła redakcja _ "The Bell" _, Samsung planuje prezentację nowego Note'a już na lato, najpóźniej w lipcu. Niestety źródła redakcji nie wiedziały nic o samym telefonie poza tym, że ma on pracować pod kontrolą Androida N.

Seria Galaxy Note to smartfony biznesowe, wielozadaniowe. Wyróżniają się przede wszystkim dużym ekranem i rysikiem. Poza tym posiadają szereg funkcji znanych z flagowej serii Galaxy S. Jak tylko pojawią się pierwsze informacje na temat specyfikacji i nowości względem modelu Note 5. damy znać.

dcofjmc

słk

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Samsung Galaxy S7 edge z irytującym problemem

dcofjmc

Podziel się opinią

Share
dcofjmc
dcofjmc
Więcej tematów