Trwa ładowanie...
ycipk-pn5vfe

Nowości "Cyberpunk 2077": system rozwoju postaci i kolejne kontrowersje

Chociaż do premiery "Cyberpunk 2077" zostało jeszcze sporo czasu, to dociera do nas coraz więcej informacji dotyczących gry. Ostatnio CD Projcet RED podzielił się tym, jak ma wyglądać system rozwoju postaci. W skrócie: praktyka czyni mistrza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Cyberpunk 2077" znamy szczegóły dotyczące rozwoju postaci
"Cyberpunk 2077" znamy szczegóły dotyczące rozwoju postaci (Materiały prasowe)
ycipk-pn5vfe

Nowe informacje dotyczące rozwoju postaci zostały przekazane przez Milesa Tosta, projektanta poziomów, na oficjalnym Twitterze gry.

Cyberpunk 2077 – rozwój postaci

Rozwój postaci w "Cyberpunk 2077" ma wyglądać podobnie do tego, który znamy z serii "The Elders Scroll", np. tytułów "Oblivion" i "Skyrim". Oznacza to, że im częściej będziemy używać jakiejś broni, tym lepsi się w niej będziemy stawać. Podane informacje dotyczyły tylko rozwoju umiejętności posługiwania się bronią – to z pewnością uchroni nas przed wykonywaniem dziwnych czynności celem zwiększenia jakiej umiejętności, jak to miało np. w przypadku "Skyrima".

ycipk-pn5vfe

Dodatkowo wraz ze wzrostem umiejętności posługiwania się daną bronią będziemy ją szybciej przeładowywać oraz lepiej celować, co będzie wiązać się z zestawem nowych animacji podczas strzelania. Będzie widać także różnice w tym, jak nasz bohater nosi daną broń.

Zobacz też: "Cyberpunk 2077" w przedsprzedaży. Gracze kupują go chętniej niż "Wiedźmina 3"

Zobacz też: Cyberpunk 2077: Oto, czego dowiedzieliśmy się z dotychczasowych relacji

ycipk-pn5vfe

"Cyberpunk 2077" – kolejne kontrowersje ze świata

"Cyberpunk 2077" przyciąga również kontrowersyjnymi treściami, w tym reklamami, jakie będziemy widzieć w grze. Nie tak dawno szumnie zrobiło się wokół reklamy, na której widać było osobę o kobiecych i męskich cechach. Tymczasem w sieci pojawiła się grafika przedstawiająca kobietę mającą troje ust i „tylko jedno pragnienie”. Jest to nawiązanie do sceny z filmu "Pamięć Absolutna", w trakcie której bohaterowie spotykają kobietę z trzema piersiami.

kontrowersyjna reklama Cyberpunk 2077 Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-pn5vfe

Budzące nasze kontrowersje, uprzedmiatawiające reklamy są częścią świata "Cyberpunku 2077'. CD Project RED przykłada ogromnych starań do tego, by stworzyć wiarygodny świat przyszłości rządzony przez korporacje, o czym mogliśmy się przekonać będąc na pokazie rozgrywki.

Pobierz GOG Galaxy i zamów "Cyberpunk 2077" ze specjalnymi dodatkami.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-pn5vfe

ycipk-pn5vfe
ycipk-pn5vfe