Nowości Beckera na targach IFA 2008 - nawigacje GPS

Nowości Beckera na targach IFA 2008 - nawigacje GPS
Źródło zdjęć: © Becker

11.09.2008 14:44, aktual.: 11.09.2008 15:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Harman/Becker zaprezentowała nowe produkty na targach IFA, które odbyły się w Berlinie w dniach 29 sierpnia - 3 września 2008 roku. Podczas targów przedstawiono trzy najnowsze modele urządzeń nawigacyjnych Becker Traffic Assist: Z100 Crocodile, Z201 i Z300 Connected.

Jednym z głównych atrybutów nowych GPS-ów jest innowacyjne oprogramowanie, które pozwala m.in. na szybką kalkulację czterech alternatywnych tras oraz ułatwia orientację dzięki widokowi 3. ukształtowania terenu i pełnemu widokowi 3D wybranych miast. Dodatkowo do modelu Z201 wprowadzono wiele użytecznych funkcji – asystenta pasa ruchu, realistyczny widok skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów oraz jednoczesne wyznaczanie tras: szybkiej, krótkiej, optymalnej i po raz pierwszy łatwej. Kolejnym udogodnieniem, szczególnie przydatnym dla kierowców samochodów ciężarowych, jest możliwość wytyczenia drogi, która pozwoli uniknąć zawracania.

Obraz
© Becker Traffic Assist Z100 (fot. Becker)

*Propozycja dla kierowców jednośladów *
Becker Traffic Assist Z10. to jedno z niewielu urządzeń na rynku mobilnych nawigacji, które zostało stworzone z myślą przede wszystkim o użytkownikach motocykli i rowerów. Obudowa GPS-a została pokryta gumą w celu zwiększenia odporności na wilgoć i zabrudzenia. Również projekty ekranu i grafiki zostały dopasowane do potrzeb motocyklistów i rowerzystów. Becker Crocodile to urządzenie, do którego wprowadzono funkcję off-road, która wyznacza trasę przez bezdroża, ułatwiając jazdę w terenie, 4x4, itp.

Obraz
© Becker Crocodile (fot. Becker)

Zawsze on-line
Kolejna nowość to Becker Traffic Assist Z300 Connected z bezpośrednim dostępem do internetu. Nowa funkcja pozwala na sprawdzenie najświeższych informacji o aktualnej trasie, np. pogody czy utrudnieniach w ruchu. Umożliwia też korzystanie z przeglądarki internetowej oraz odbieranie maili w programie MS Outlook.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)