Trwa ładowanie...
d4dvbx3
Artykuł sponsorowany

Nowoczesne technologie - nowy, wspaniały świat

Rozwój cywilizacji czyli nowe technologie i rozwiązania ułatwiają człowiekowi życie. Z tą tezą zgodzi się pewnie większość osób. Zastanówmy się nad plusami rozwoju techniki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Nowoczesne technologie - nowy, wspaniały świat
(Materiały prasowe)
d4dvbx3

Takimi "cudami", które także są bardzo pomocne możemy uważać telefony- komórkowe i stacjonarne. Przede wszystkim stwarzają one wiele nowych możliwości komunikacji między ludźmi (np. Internet) , jednak trzeba również pamiętać, że korzystanie z nich wiąże się z pewnym ryzykiem i niebezpieczeństwem. Ponadto osiągnięcia nauki i techniki dostarczają nam rozrywki oraz ułatwiają kontakty z przyjaciółmi i rodziną. Dają nam też możliwość dzielenia się własnymi pomysłami i spostrzeżeniami poprzez słowa, obrazy i muzykę. Pozwalają nam one komunikować się z ludźmi, którzy mieszkają blisko lub bardzo daleko do nas. Dzięki telefonom możemy załatwić wiele ważnych spraw, nie wychodząc z domu.

W dniu dzisiejszym w dzienniku Metro ukazała się publikacja NOWOCZESNE TECHNOLOGIE (link http://doc.mediaplanet.com/all_projects/13653.pdf ). Celem publikacji jest pokazanie trendów, w którym kierunku zmierzamy, w każdym aspekcie życia jesteśmy mocno uzależnieni od technologii. Bez względu na to, czy chodzi o utrzymanie kontaktu z przyjaciółmi i rodziną na całym świecie, zakupy online, odpoczynek po męczącym dniu czy planowanie spotkań, w dużym stopniu opieramy się przy tym na technologii i nie potrafimy się bez niej obejść.

Publikację można pobrać także TUTAJ.

d4dvbx3

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d4dvbx3

d4dvbx3