Nowe urządzenia SanDisk Connect

Nowe urządzenia SanDisk Connect
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.09.2013 11:49, aktual.: 23.09.2013 10:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SanDisk Connect to nowa linia bezprzewodowych urządzeń flash, obejmująca rozwiązania SanDisk Connect Wireless Flash Drive oraz SanDisk Connect Wireless Media Drive, które ułatwiają dostęp oraz udostępnianie multimediów za pomocą różnych urządzeń mobilnych

SanDisk Connect Wireless Media Drive to bezprzewodowy napęd przenośny –. rozwiązanie stworzone głównie dla osób często podróżujących lub dla rodziców, którzy chcą mieć szybki dostęp do rozrywki dla swoich dzieci. Jedno naładowanie akumulatora wystarcza nawet na osiem godzin ciągłej transmisji strumieniowej. Urządzenie jest dostępne z pamięcią o maksymalnej pojemności 64 GB i ma gniazdo na kartę pamięci SDHC/SDXC. Napęd może się łączyć bezprzewodowo z maksymalnie ośmioma urządzeniami mobilnymi i wykonywać jednocześnie transmisję strumieniową pięciu różnych filmów HD.

Zgodność z różnymi urządzeniami
Produkty z linii SanDisk Connect są zgodne z urządzeniami iPhone, iPad, iPod touch, Kindle Fire oraz tymi wyposażonymi w system operacyjny Android, jak również komputerami PC i Mac. Filmy, muzykę, zdjęcia i dokumenty można ładować w prosty sposób metodą przeciągania plików. Dostęp do tych treści zapewniają aplikacje SanDisk Connect, które można pobrać z serwisów App Store, Google Play i Amazon Appstore for Android.

Ceny i dostępność
Urządzenie SanDisk Connect Wireless Flash Drive jest dostępne z pamięcią o pojemności 1. GB i 32 GB. Sugerowana cena detaliczna wynosi odpowiednio 49,99 USD i 59,99 USD. Dostawy są realizowane w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Niestety nie wiadomo kiedy gadżety trafią na nasz rynek.

Urządzenie SanDisk Connect Wireless Media Drive jest dostępne z pamięcią o pojemności 3. GB i 64 GB, w cenie odpowiednio 79,99 USD i 99,99 USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)