Nowe telewizory LG Smart TV Cinema 3D - rozrywka na wyciągnięcie pilota

Strona głównaNowe telewizory LG Smart TV Cinema 3D - rozrywka na wyciągnięcie pilota
08.05.2013 16:48
Nowe telewizory LG Smart TV Cinema 3D - rozrywka na wyciągnięcie pilota
Źródło zdjęć: © LG

Treści Premium

LG nawiązało współpracę z wieloma światowymi i krajowymi dostawcami treści premium, a także z operatorami platform cyfrowych. Dzięki temu, kupując nowy telewizor LG Smart TV z linii na rok 201. widzowie otrzymują dostęp do treści oferowanych przez Orange, HBO Go, FilmBox, Ipla, Ipla Film, Ipla Sport (transmisje wydarzeń sportowych na żywo), Eurosport (kanały na żywo Eurosport i Eurosport2), Deezer, YouTube, Dailymotion, Redbull TV, Euronews, Viewster, Vtuner, iConcerts, oraz Museum (aplikację oferującą wirtualną wycieczkę po najbardziej znanych muzeach świata we własnym salonie). Oznacza to, że za pomocą telewizora LG otrzymujemy dostęp do tysięcy godzin materiałów wideo takich jak filmy, koncerty, seriale telewizyjne, programy dokumentalne, wydarzenia sportowe etc. Wszystko to bez konieczności posiadania dedykowanych pakietów telewizyjnych u swojego operatora.

Zobacz materiał wideo:

Co więcej, nowe telewizory LG Smart TV dają możliwość oglądania kilkunastu kanałów telewizyjnych na żywo, nawet w sytuacji, kiedy do telewizora nie jest podłączony żaden sygnał telewizyjny. Funkcjonalność ta umożliwia nam oglądanie telewizji we wszystkich tych miejscach, gdzie jest problem z podłączeniem sygnału telewizyjnego w dowolnej formie, lub gdy nie chcemy ponosić dodatkowych opłat na rzecz operatorów kablowych lub satelitarnych.

288759702618454163
Źródło zdjęć: © (fot. LG)

Jest to także idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie żaden operator nie świadczy swoich usług. To także idealne rozwiązanie aby zabrać telewizor na działkę, albo dokupić drugi, mniejszy. Wystarczy jedynie dostęp do internetu, aby cieszyć się kanałami telewizyjnymi w jakości HD.

Konsola do gier w cenie telewizora

Najnowsze telewizory LG Smart TV na rok 201. oferują także dodatkowo usługę Game World – Świat gier. Umożliwia ona dostęp do ogromnej ilości gier – również dla najmłodszych użytkowników, a opatentowany pilot Magic z powodzeniem może pełnić funkcję kontrolera konsoli do gier. W ten właśnie sposób, bez ponoszenia dodatkowych kosztów otrzymujemy pełnoprawną konsolę do gier wyposażoną w ruchowy kontroler – pilota Magic. LG zadbało o to, aby w katalogu gier znalazły się pozycję zarówno dla dzieci, jak i te, które zainteresują młodzież i dorosłych graczy.

288759702618650771
Źródło zdjęć: © (fot. LG)

Znakomitą większość gier można obsługiwać za pomocą pilota Magic, dzięki któremu przeniesiemy się na jeszcze wyższy poziom rozrywki. Jeśli ktoś spróbuje gry za pomocą gestów i ruchów, to nie będzie chciał wrócić do tradycyjnego kontrolera. Należy zaznaczyć, że możliwość gry za pomocą kontrolera jest unikalną cechą telewizorów LG i nigdzie indziej nie znajdziemy tak użytecznego rozwiązania.

LG Smart TV – telewizor społecznościowy

Jedną z funkcjonalności nowych telewizorów LG Smart TV jest możliwość podłączenia ich do naszego cyfrowego świata. Telewizory umożliwiają bowiem bezproblemowy dostęp do portali społecznościowych takich jak Facebook, czy Twitter. Bardzo przydatną funkcjonalnością jest możliwość takiego podzielenia ekranu, że nie rezygnując z oglądania telewizji na dużym ekranie, jednocześnie widzimy co się dzieje na naszym profilu z Facebooka albo Twittera. Możemy w tym samym czasie oglądać telewizję i dodawać wpisy, komentować wydarzenia i wpisy znajomych. Dba o to aplikacja Social Center, w której 3/4 ekranu telewizora przeznaczone jest na obraz telewizyjny, a pozostała część na ulubione portale społecznościowe. Proste i wygodne!

288759702618847379
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Nie musimy się jednak ograniczać tylko do tego rodzaju portali. Najnowsze telewizory LG Smart TV pozwalają nam zaimportować nasze profile z wielu innych miejsc. Przykładem może być YouTube, gdzie po zalogowaniu się do niego przez telewizor LG natychmiast otrzymujemy dostęp do naszych ulubionych kanałów i subskrypcji.

288759702618978451
Źródło zdjęć: © (fot. LG)

Nie można też mówić o w pełni społecznościowym telewizorze bez dostępu do Skype. Część najnowszych telewizorów LG Smart TV na rok 2013 wyposażona jest we wbudowaną kamerę wideo. Za jej pomocą możemy wykonywać połączenia z dowolnymi użytkownikami Skype, jednak zamiast małego ekranu monitora, rozmówcę zobaczymy na 55 calowym ekranie. Co więcej, jeśli chcemy przeprowadzić rozmowę w większym gronie, to szerokokątny obiektyw bez najmniejszego problemu uchwyci cała rodzinę, lub grupę przyjaciół siedzących na kanapie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie