Trwa ładowanie...
d1fznqw

Nowe systemy nawigacyjne TomTom - na motocykl i do samochodu

TomTom wprowadza nową generację TomTom Rider - nawigacji zaprojektowanej dla motocyklistów. Po raz pierwszy kierowcy jednośladów mogą wybrać własną trasę pełną zakrętów i stworzyć najbardziej ekscytujący plan podróży. Obok nich debiutują urządzenia z samochodowej serii GO z dożywotnimi subskrypcjami Mapy świata i Fotoradarów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe systemy nawigacyjne TomTom - na motocykl i do samochodu
(Materiały prasowe)
d1fznqw

TomTom Rider - motocyklowa przyjemność z jazdy

Nowy TomTom RIDER pomaga motocyklistom odkrywać zupełnie nowe trasy. Wystarczy wybrać obszar do jazdy, by nawigacja zasugerowała najbardziej ekscytujące wycieczki. Motocykliści mają wpływ na trasę, którą mogą się również dzielić z przyjaciółmi i bezpośrednio przesyłać do nawigacji.

RIDER został kompletnie przeprojektowany do używania na drodze. Obracany uchwyt umożliwia motocyklistom przestawianie do widoku pionowego, a obsługa jest możliwa w rękawicach. Dzięki technologii Bluetooth, motocyklista usłyszy wszystkie instrukcje poprzez słuchawkę w kasku.

d1fznqw

TomTom RIDER zawiera funkcje specjalnie zaprojektowane dla motocyklistów:

• Kręte drogi: znajdowanie najciekawsze krętych dróg
• Drogi górzyste
• Planowanie tras
• Tryb portretu: wygodne obracanie do trybu pionowego
• Planowanie tras na PC: możliwość planowania trasy przed wyjściem z domu
• Udostępnianie tras: podziel się trasami z innymi motocyklistami przed rozpoczęciem podróży lub po jej zakończeniu
• Dożywotnia usługa TomTom Traffic: przejazd z aktualizowanymi na bieżąco informacjami o ruchu drogowym. Usługa dostępna bez ograniczeń
• Głosowe instrukcje poprzez Bluetooth
• Wsparcie dla śladów tras
• Zestaw głośnomówiący: możliwość prowadzenia rozmów podczas podróży
• Odporny na warunki atmosferyczne
• Ekran dostosowany do obsługi w rękawicach
• Widoczność w świetle słonecznym
• Zapis przejazdu: możliwość nagrania swojej podróży
•. Statystyki podróży: możliwość sprawdzenia jak daleko, szybko i długo trwał przejazd

TomTom GO – przyjemność z jazdy samochodem

TomTom GO 510. 610, 5100 i 6100 wyposażone są w interaktywny ekran, obsługiwany za pomocą gestów rozsuwania i zsuwania palców, powiększania i przesuwania obrazu. Charakteryzują się również bogatym interfejsem użytkownika, uproszczoną interakcją, zastosowaniem map 3D oraz funkcją „Dotknij i jedź”. Kierowcy mogą wybierać pomiędzy ekranami o przekątnej 5 i 6 cali.

(fot. Materiały prasowe)

Aby ułatwić codzienne poruszanie się, w menu głównym nowych urządzeń TomTom GO zastosowano przyciski „Jedź do domu”. i „Jedź do pracy”, upraszczające i usprawniające nawigowanie.

d1fznqw

Nawigacje łączą informacje o ruchu drogowym podawane w czasie rzeczywistym z technologią bazującą na danych historycznych, aby oferować kierowcom najszybszą dostępną trasę. TomTom Traffic obejmuje wszystkie odwzorowane drogi i łączy dane z milionów źródeł z całego świata, aby dostarczyć informacje o ruchu drogowym tak dokładne, że może wskazać początek i koniec korka z dokładnością do 1. metrów. Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic jest dostępna za pośrednictwem smartfona w przypadku nawigacji TomTom GO 510 i 610. TomTom GO 5100 i 6100 oferują ją z wykorzystaniem wbudowanej karty SIM z nielimitowaną ilością danych i bez dodatkowych kosztów związanych z roamingiem.

Nowe nawigacje TomTom są kompatybilne z usługą TomTom MyDrive. Po raz pierwszy, kierowcy mogą użyć swoich smartfonów, tabletów lub komputerów, aby sprawdzić informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, planować trasy i wysłać miejsca docelowe do swoich nawigacji TomTom GO, zanim znajdą się w samochodzie. Wcześniejsze modele TomTom GO są również kompatybilne z MyDrive dzięki nieskomplikowanej aktualizacji oprogramowania.

Nowe nawigacje TomTom GO są dostępne w cenie od 899 zł.

d1fznqw

Podziel się opinią

Share

d1fznqw

d1fznqw
Więcej tematów