Nowe smartfony i inteligentna opaska od Acera

Nowe smartfony i inteligentna opaska od Acera

Nowe smartfony i inteligentna opaska od Acera
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.06.2014 10:41, aktualizacja: 03.06.2014 11:31

Acer zaprezentował na targach Computex kilka nowych smartfonów, a także inteligentne opaski. Wśród nowości znajdziemy smartfony E600 i E700. Obok nich debiutowały pierwsze urządzenia Acera zaprojektowane do noszenia - Acer Liquid Leap. Jest to opaska typu smartband, wyposażona w ekran dotykowy oraz funkcje pomiaru fitness, sterowania muzyką i powiadomień o połączeniach/SMS-ach. Opaska będzie sprzedawana ze smartfonem Acer Liquid Jade.

Smartfon E600 – LTE i HDR

Acer Liquid E60. wyposażono w 5-calowy ekran z technologią IPS, tylny aparat 8MP z automatyczną korektą ostrości i lampą błyskową LED. W aparacie dostępny jest tryb HDR, który pozwala uchwycić więcej szczegółów, zaś przesłona f2.0 zapewni dobrą jakość przy niesprzyjającym oświetleniu. Dzięki funkcji AcerRAPID, użytkownicy mogą robić zdjęcia w za pomocą jednego kliknięcia albo uruchamiać ulubione aplikacje bez dotykania ekranu. Co ważne, smartfon wspiera technologię LTE, a co za tym idzie umożliwia transfer danych z prędkością do 150 Mb/s.

Opaska będzie początkowo sprzedawana ze smartfonem Acer Liquid Jade. Smartfon działa w oparciu o system Android 4.4. zaś jego 5-calowy ekran wykorzystuje technologie IPS i Zero Air Gap, zapewniając dobrą jakość obrazu - w sam raz do oglądania zdjęć uchwyconych aparatem głównym 13 MP, ustawiającym ostrość w zaledwie 0,3s i wyposażonym w przesłonę F1.8.

Ceny żadnego z urządzeń nie podano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)