Trwa ładowanie...
d2zqsuh

Nowe płyty Blu-Ray Verbatim - cały krążek w 15 minut

Verbatim pokazał swoją nową płytę Blu-ray 6x BD-R LTH z technologią AZO. Oferuje ona 25 GB pojemności oraz 6-krotną szybkość nagrywania. Będzie również dostępna w wersji z rozszerzoną, drukowalną powierzchnią sięgającą wewnętrznego otworu. Płyty w opakowaniach po 5 sztuk wyceniono na 43 zł, a jej wersja drukowalna, w opakowaniach po 10 sztuk wyceniono na 147 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe płyty Blu-Ray Verbatim - cały krążek w 15 minut
d2zqsuh

Istoną cechą nowej płyty Blu-ray BD-R 25GB 6. typu LTH (LTH = nagrywanie rowkowe low to high) jest szybkość nagrywania. Dostępna pojemność umożliwia nagranie do 135 minut (format MPEG2) materiału filmowego w jakości HD w czasie 15 minut. Wersja drukowalna umożliwia personalizację płyty za pomocą tekstu i obrazów poprzez całkowite zadrukowanie jej aż do wewnętrznego otworu (22–118 mm).

 (fot. Verbatim)
((fot. Verbatim))

W płycie BD-R typu LTH wykorzystano sprawdzoną technologię AZO firmy Verbatim, która ma zapewnić odpowiednią jakość nagrywania i niezawodność. Producent gwarantuje, iż płyty z tej serii wytrzymają 5. lat użytkowania. Przycznia się do tego także technologia Verbatim Hard Coat, czyli specjalna powłoka zabezpieczająca powierzchnię nośnika przed zarysowaniem, śladami palców i kurzem.

d2zqsuh

Podziel się opinią

Share
d2zqsuh
d2zqsuh
Więcej tematów