Trwa ładowanie...
d36qpiy

Nowe modele PS4 jeszcze w tym roku?

W ubiegłym roku Sony bez oficjalnego ogłoszenia wprowadziło do sprzedaży warianty PS4 z ulepszonym modułem Wi-Fi. Tym razem zmian jest więcej i - przynajmniej w jednym przypadku - będą one bardziej odczuwalne dla gracza.
Share
Nowe modele PS4 jeszcze w tym roku?
d36qpiy

FCC (Federalna Komisja Łączności) opublikowała w sieci dokumentację dotyczącą certyfikacji dwóch nowych modeli PS4 (plus zestawu testowego, ale on użytkowników nie interesuje). Z papierów wynika, że Sony przymierza się do wydania wersji (CUH-1215B) z 1-terabajtowym dyskiem twardym, co z pewnością ucieszy graczy narzekających na zbyt szybko zapełniający się 500-gigabajtowy dysk standardowy.

Drugi model oznaczony symbolem CUH-1215A będzie posiadał dysk o pojemności 500 GB, jednak podobnie jak w opisanej powyżej wersji, będzie się charakteryzował mniejszym zużyciem prądu, dzięki zastosowaniu nowego zasilacza (230 W względem 250 W). Chociaż wymiary fizyczne konsol się nie zmienią, to nowe modele będą lżejsze od poprzednich (2,5 kg względem 2,8 kg). Dokumentacja nie podaje, co wpłynęło na zmianę, ale przypuszczalnie może tu chodzić o zastosowanie innego systemu chłodzenia.

Kiedy doczekamy się nowych modeli w sklepach? Na razie nie wiadomo, jednak zbliżające się targi E3 będą świetną okazją do tego, by Sony oficjalnie wystosowało stosowne zapowiedzi.

d36qpiy

Zobacz także: Nowy helikopter amerykańskiej armii. Lepszy od wszystkich innych!

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Windows 10: znamy datę premiery i ceny!

d36qpiy

Podziel się opinią

Share
d36qpiy
d36qpiy
Więcej tematów