wp
depilator
05-04-2013 (12:44)

Nowe depilatory Remington Smooth and Silky EP7030

Remington zaprezentował nowe urządzenie do pielęgnacji ciała dla kobiet. Smooth and Silky EP7030 łączy w sobie funkcję depilatora i golarki
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe depilatory Remington Smooth and Silky EP7030
(Materiały prasowe)

W depilatorze Smooth and Silky EP703. zastosowano technologię Non-Slip Tweezer, dzięki której, za pomocą 40 gęsto ułożonych pęset, urządzenie dokładnie usuwa zbędne włosy z cebulkami. Producent zapewnia, że gwarantuje to utrzymanie gładkiej skóry nawet do 4 tygodni.

Duża liczba i gęste ułożenie pęset ma wpływać na dokładniejszą i szybszą depilacjęOba czynniki gwarantują szybszą i dokładniejszą depilację. Udogodnieniem jest także możliwość stosowania depilatora Smooth and Silky nie tylko na sucho, ale także na mokro. Wodoodporna obudowa sprawia, że depilacja podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem jest całkowicie bezpieczna.

wp

Podczas depilacji głowica dopasowuje się do ciała, a obrotowy ruch nasadki pomaga ustawić depilator pod odpowiednim kątem. Dodatkowo urządzenie ma wbudowaną lampkę, która podświetlając depilowany obszar, minimalizuje szansę na pominięcie nawet najmniejszych włosków. Stosując depilator Smooth and Silky EP7030. nie trzeba się też obawiać o podrażnienia skóry. Substancja z aloesem, umieszczona w wypustkach nakładki masującej, nawilża i pielęgnuje skórę podczas zabiegu. W zestawie znajduje się również rękawica do peelingu, zapobiegająca wrastaniu włosków. Bezprzewodowy depilator Remington Smooth and Silky EP7030 oferuje dwa ustawienia prędkości.

Cena: 39. zł

Depilatory i damskie golarki w atrakcyjnych cenach! Kliknij i się przekonaj!

Polub WP Tech
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.