ycipk-2sxbyb

Nowe Commodore - nie w stylu retro

W zeszłym tygodniu wspominaliśmy sprzęt z dawnych lat. W galerii oczywiście nie mogło zabraknąć niegdyś najpopularniejszego komputera Commodore 64. Jeśli ktoś ma sentyment do tego urządzenia...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe Commodore - nie w stylu retro
(commodoreusa.net)
ycipk-2sxbyb

Jakiś czas temu wspominaliśmy sprzęt z dawnych lat. W galerii. Jeśli ktoś ma sentyment do tego urządzenia i poszukuje gadżetu na jego miarę, to być może znajdzie go w ofercie firmy Commodore USA, która zapowiedziała wprowadzenie na rynek komputera wbudowanego w klawiaturę z logiem C64.

Podstawowa wersja Commodore Basic „Bare Bones”. składa się jedynie z płyty głównej z chipsetem Intel G31 Express ze zintegrowaną kartą graficzną Intel Graphics Media Accelerator 3100, dźwiękową Realtek AL888 HD oraz sieciową Gigabit Ethernet. Całość została zamknięta w eleganckiej obudowie wykonanej z anodowanego aluminium i opatrzona logiem C64.

Pozostała konfiguracja leży w gestii użytkownika. Komputer może zostać wyposażony w procesor Intel Core 2 Duo lub Core Quad, do 4 GB pamięci DDR2. dysk twardy o pojemności nawet 2 TB oraz napęd optyczny.

ycipk-2sxbyb

Zobacz sprzęty z dawnych lat

Commodore Basic „Bare Bones” ma trafić do sprzedaży w czerwcu 2010 r. w cenie 395 dolarów.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2sxbyb

ycipk-2sxbyb
ycipk-2sxbyb