Nowa wyszukiwarka tanich biletów i noclegów: Kayak

Nowa wyszukiwarka tanich biletów i noclegów: Kayak

Nowa wyszukiwarka tanich biletów i noclegów: Kayak
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.09.2012 10:39, aktualizacja: 13.09.2012 11:16

Na polskim rynku debiutuje kolejna wyszukiwarka turystyczna, dzięki której można porównać setki ofert i cen biletów lotniczych, hoteli oraz innych produktów i usług turystycznych. Kayak - bo tak nazywa się wyszukiwarka - twierdzi, że wyszukiwanie najtańszych biletów i ofert to nie wiedza tajemna, ale prosta czynność wymagająca jednego kliknięcia.

W polskiej wersji serwisu Kayak zostały zintegrowane strony ponad 8. linii lotniczych, a także najpopularniejszych agentów online, takich jak Tripsta.pl, Airtickets24.com, Aero.pl czy Opodo.pl. Polscy użytkownicy serwisu mają do dyspozycji także bazę ofert hotelowych, łączącą w sobie oferty liderów wśród wyszukiwarek, takich jak Booking.com czy HRS. W większości przypadków użytkownik ma możliwość dokonywania rezerwacji po polsku. Użytkownik może też tak ustawić serwis, aby wyszukiwać oferty lokalnych linii lotniczych i hotelowych np. z rynku USA czy Niemiec.

Kayak oferuje także narzędzia służące do planowania i organizacji podróży. Porównywarka nie tylko zapamiętuje ustawienia wyszukiwania oraz poprzednie rezerwacje użytkownika, lecz także wysyła powiadomienia o cenach dotyczące biletów na połączenia, którymi jest on zainteresowany.

Jedną z dodatkowych funkcji serwisu jest "My Trips" Agreguje ona w jednym miejscu informacje o przelotach, hotelach, wynajmie samochodów, a nawet restauracjach. My Trips łączy wszustkie dane w jeden plan podróży, łatwy do wydrukowania i zintegrowania z elektronicznym kalendarzem, również poprzez smartfony.

Dla wielbicieli spontanicznych wyjazdów spod znaku “wsiąść do pociągu byle jakiego”. KAYAK.com oferuje narzędzie Explore, dzięki któremu po określeniu dostępnego budżetu oraz ram czasowych podróży, użytkownik otrzymuje interaktywną mapę z cenami biletów do wybranych miejsc na świecie.

Serwis Kayak dostępny jest także jako aplikacja na telefony komórkowe i tablety działające pod kontrolą systemów Android, Windows Phone, Kindle oraz iOS. Korzystanie z serwisu w wersji www lub przez aplikacje jest całkowicie darmowe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)