Nowa wersja komunikatora ChatON - teraz w wersji 2.0

Nowa wersja komunikatora ChatON - teraz w wersji 2.0
Źródło zdjęć: © chip.pl

03.01.2013 13:51, aktual.: 03.01.2013 14:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung udostępnił swój komunikator ChatON w wersji 2.0. Nowa wersja programu oferuje między innymi wykorzystanie podziału ekranu na dwa części (opcja MultiScreen) oraz szereg nowych dodatków.

ChatON umożliwia przesyłanie komunikatów błyskawicznych i czaty grupowe w wielu formatach - obrazy, wideo, głos, kontakty. Ulepszona usługa działa na wielu połączonych urządzeniach, takich jak telefony, tablety, kamery sieciowe i dowolna przeglądarka internetowa.

Obsługa wielu ekranów umożliwia czatowanie za pomocą do pięciu urządzeń z jednego konta. Można także używać ChatON za pośrednictwem przeglądarki w komputerze poprzez zalogowanie się w witrynie chaton.com. Użytkownicy mogą też zapraszać osoby do konwersacji z dodatkowych platform, takich jak Facebook, Twitter i Weibo.

Komunikator umożliwia też pozostawianie komentarzy lub innych treści w tzw. „kufrze”. (Trunk) - wirtualnym miejscu, które pozwala dzielić się zdjęciami i wideo przed szerszym udostępnieniem ich na Facebooku albo w innych sieciach społecznościowych.

ChatON 2.0. pozwala również tworzyć osobiste profile i publikować aktualizacje statusu, które mogą być komentowane przez innych użytkowników. Komentarze można zamieszczać na stronach profilów bez względu na to, czy użytkownik jest podłączony do sieci, czy nie. Użytkownicy mogą tworzyć także własne animowane wiadomości, dodając zdjęcia lub nagrane klipy audio, albo wybrać jeden z animowanych emotikonów. Ot po prostu kolejny komunikator.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)