Nowa stacja dokująca Loewe z łączem Lightning i Bluetooth

Nowa stacja dokująca Loewe z łączem Lightning i Bluetooth
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.07.2014 10:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Borykająca się z kłopotami finansowymi firma Loewe pokazała nowe urządzenie - Loewe SoundPort Compact, czyli stację dokującą z głośnikiem. Urządzenie odtwarza muzykę z wielu różnych źródeł m.in.: urządzeń Apple, smartfonów z systemem Android, tabletów, laptopów, komputerów, odtwarzaczy MP3.

SoundPort Compact wyposażono w łączę Apple Ligthing, a wykorzystywane kodeki to apt-X. Zintegrowany mikrofon przekształca stację w pełnoprawny zestaw głośnomówiący, idealny do rozmów konferencyjnych. Całą technologię umieszczono w onudowie wykonanej z aluminium. Imponujące doświadczenie audio.

SoundPort posiada głośniki średnio-zakresowe/tweetery razem z subwooferem, co razem daje 8. W mocy muzycznej. Bass reflex dodaje głębokości niskim tonom. Loewe SoundPort ID może być także - poprzez port USB - wykorzystywany jako głośnik do laptopów czy komputerów.

Technologia NFC (Near Field Communication) pozwala łatwo podłączyć urządzenia mobilne do głośnika. Wystarczy umieścić je w pobliżu oznaczonego miejsca SoundPortu. Łączność Bluetooth jest ustanawiana od razu a głośnik jest gotów do odtwarzania muzyki bez konieczności jakiejkolwiek konfiguracji. iPad może być umieszczony pionowo w stacji dokującej (złącze Apple Lighting) lub poziomo poprzez Bluetooth. Urządzenia Apple podłączone do stacji dokującej mogą być zsynchronizowane z laptopem lub komputerem stacjonarnym przez USB (iTune Sync). Loewe SoundPort jest w pełni kompatybilny ze standardowymi systemami operacyjnymi w tym iOS, Android i Windows. SoundPort może być także używany do ładowania urządzeń mobilnych przez złącze Lighting lub port USB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)